Reno Z için ColorOS 7 yayınlandı

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynen fark ettiyseniz reno z lerde sv 24 ler bugün alıyor güncellemeyi 4 gün sonra alacaz gibi bizde

spysecure

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bence 22 ile 24 ile alakası yok. Çünkü benim IMEI SV 22 ve ben halen güncelleme almadım.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5

ilkr0632

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Arkadaşlar reno z kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır.. Son iki aydır telefon sürekli donuyor.. Menüye girişte aşağı kaydırdığımda donuyor bi 20 sn. Oppo müş.hiz. aradım defalarca sistem ayarlarına sıfırla vs düzelmedi.Aynı tlf arkadaşımda da var onun da aynı. Bu sorunları yaşayan var mı ? Ve eğer yaşıyorsanız android 10 güncellemesiyle düzeldi mi tşk şimdiden

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Arkadaşlar reno z kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır.. Son iki aydır telefon sürekli donuyor.. Menüye girişte aşağı kaydırdığımda donuyor bi 20 sn. Oppo müş.hiz. aradım defalarca sistem ayarlarına sıfırla vs düzelmedi.Aynı tlf arkadaşımda da var onun da aynı. Bu sorunları yaşayan var mı ? Ve eğer yaşıyorsanız android 10 güncellemesiyle düzeldi mi tşk şimdiden

Hayır hiçbir problem yaşamadım bende uzun zamandır kullanıyorum reno z yi. Hard reset denediniz mi ?

ilkr0632

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Hayır nedir ve nasıl yapılır bilmiyorum. Ama ikimizide çıldırttı tlf. Android 10 u bekleyip olmazsa tlf değiştirmiyi düşünüyoruz.
1 ay arayla almıştık 2019 haziran temmuz. İki tlf da aynı sorunları olması ilginç.B3lki burada yaşayan vardır die sormak istedim