Reno Z için ColorOS 7 yayınlandı

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Hayırlı olsun :)
Güncellemeden sonra bu konu başlığına gelmenizi bekleriz :) İlk mesajdaki şeyleri uygularsanız performans artışı da yaşarsınız :)

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sitesindeki son guncellemesini indirdim ardından yazilim guncellemeye girdim direk gordü isterseniz deneyin

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-02-21-21-42-84.jpg
    Screenshot_2020-07-02-21-21-42-84.jpg
    294.8 KB · Görüntüleme: 43

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Nasıl yani siz kendiniz yaptınız?
Mesajlar birleştirildi:

Buradan mi bahsediyorsunuz?
Aynen bunu indirdim sonra teli kapattim acarken guc ve ses kisma tusuna bastim ekrana oppo yazisi gelince elleri cekiyoruz gelen ekrandan english seciyoruz recovery sayfasi geliyor en ustekine basip indirdiginiz yerden dosyayi cagiriyorsunuz (genelde telefonun kendi hafizasindadir) yuklemeyi yapiyor sonra ok deyip cikiyosun en son kendi ana ekranina geliyor sonra yazilim guncellemeye geliyosun orda direk coloros 7 ve android 10 guncellemesi cikiyor ve onun yuklemesini yapiyorsun..

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynen bunu indirdim sonra teli kapattim acarken guc ve ses kisma tusuna bastim ekrana oppo yazisi gelince elleri cekiyoruz gelen ekrandan english seciyoruz recovery sayfasi geliyor en ustekine basip indirdiginiz yerden dosyayi cagiriyorsunuz (genelde telefonun kendi hafizasindadir) yuklemeyi yapiyor sonra ok deyip cikiyosun en son kendi ana ekranina geliyor sonra yazilim guncellemeye geliyosun orda direk coloros 7 ve android 10 guncellemesi cikiyor ve onun yuklemesini yapiyorsun..
Yani bunu Oppo Türkiye'nin siteye yüklediği son sürüm ile mi yaptınız? Daha önce hangi sürüm vardı telefonunuzda?

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben anlamadım herkes öyle yapsın o zaman ne bekliyorsunuz...

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yani bunu Oppo Türkiye'nin siteye yüklediği son sürüm ile mi yaptınız? Daha önce hangi sürüm vardı telefonunuzda?
Sonu 10 la biten en eski surum vardi yani teli dun aldim o sekil geldi instagram falan baya sıkıntiydi hepsi gitti suan akiyo telefon
Mesajlar birleştirildi:

Ben anlamadım herkes öyle yapsın o zaman ne bekliyorsunuz...
Bencede yapin hic bir veride gitmiyor ben basima geleni anlatiyrm isteyen guvenmeyen gelmesini beklesin ben mesuliyet kabul etmem sonucta burasi paylasim yeri ben yaptim ve oldu

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sonu 10 la biten en eski surum vardi yani teli dun aldim o sekil geldi instagram falan baya sıkıntiydi hepsi gitti suan akiyo telefon
Mesajlar birleştirildi:

Bencede yapin hic bir veride gitmiyor ben basima geleni anlatiyrm isteyen guvenmeyen gelmesini beklesin ben mesuliyet kabul etmem sonucta burasi paylasim yeri ben yaptim ve oldu
Bu o sürümü yüklemeniz ile alakalı değildir. Muhtemelen Türkiye'de güncellemeyi alan şanslı cihazlardan birine sahipsiniz o kadar.