Çözüldü Reno2 z Konferans Problemi

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Konu Başlığı Büyük Harf Kulanımı.
Oppo Reno 2Z telefonumda telekonferans yapamıyorum. Operatörde izin açık. Aramaları birleştir deyince telefon takılıyor. Kapat tuşu bile bir an çalışmıyor. Acil yardım bekliyorum.

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu arada telefona format da attım düzelmedi. Operatörümü aradım, bir sorun bulamadı.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Son gelen güncellemeyi yükleyip deneyebilir misiniz acaba?

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son gelen 7.1 güncellemesini yükledim ve az önce denedim. Yine sonuç vermedi maalesef. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bu sorun yüzünden teknik servise verip bir süre telefonsuz kalmayı da göze alamıyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2020-09-09-13-12-12-77.jpg

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo'yu aramıştım artık mail de attım bakalım. Pişman oldum Xiaomi'den çıktığıma.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-10-18-25-42-94.jpg
    Screenshot_2020-09-10-18-25-42-94.jpg
    934.7 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2020-09-10-18-25-52-50.jpg
    Screenshot_2020-09-10-18-25-52-50.jpg
    567.8 KB · Görüntüleme: 21

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Mail yine bir işe yaramayacaktır, servise gitmediği sürece bişey diyemezler. Hattınız büyük ihtimalle Vodafone gibi duruyor VoLTE gördüğüm için diyorum. Mümkünse başka bir hat takarak bu işlemi deneyebilir misiniz?
Sadece Vodafone bildiğim kadarıyla uygulamasından Konferans izni vermenizi istiyor, belki verememişsinizdir, bi kontrol edin
Mümkünse de başka bi hat bulursanız takıp deneyin

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mail yine bir işe yaramayacaktır, servise gitmediği sürece bişey diyemezler. Hattınız büyük ihtimalle Vodafone gibi duruyor VoLTE gördüğüm için diyorum. Mümkünse başka bir hat takarak bu işlemi deneyebilir misiniz?
Sadece Vodafone bildiğim kadarıyla uygulamasından Konferans izni vermenizi istiyor, belki verememişsinizdir, bi kontrol edin
Karşıdaki kişide konferansları açıkmı baksa iyi olur demi belki sorun diğerindedir

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
O da bir ihtimal ama sanmıyorum, çünkü karşıdaki kişiyi normal olarak arıyoruz, ana telefon birleştiriyor görüşmeleri
Olabilir bendede olmuştu aynı sorun bı ara kuzenim konferansları kabul etmiyordu otomatik iptal ediyordu ayarladık düzeldi Samsung du telefonu
Mesajlar birleştirildi:

Oppo'yu aramıştım artık mail de attım bakalım. Pişman oldum Xiaomi'den çıktığıma.
Kardeşim telefonluk bir durum yok ayarı var her türlü senin hatinlada alakalı araştırmaya devam et hatta şöyle yap Instagram gir @oppomobiltr sayfasına yorumlarına yaz bu sorunu gönderilerin 2 3 tanesine mesaj olarakta at mesajdan geri dönmeye bilirler belki ama yorumlardan cevap verirler bı süre sonra ne yapman gerektigi halde coloros çok özellikli bir ara yüz fantouchos oxygenos yada realme gibi kolay ara yüzü yok ayar biyerdedir ama karışık yerlerdendir smart ayarları gibi

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim ama başka hatlar ve operatörlerle de denediğimi belirttim. Hattımı başka telefona taktığımda konferans araması yapabiliyorum. Konferans ayarlarım açık. Operatörü aradığımda da teyit ettirdim. Xiaomi'den çıktığıma çok pişmanım. Aynı fiyata satsam geri dönmem asla.