Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Mustafa Çiçek

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS11 güncellemesi sonra Telefonumda bir kasma oluyor ve müdahale edemiyorum ekran kilitleniyor ve bu 30 35 saniye kadar sürüp sonra kendine geliyor yardımcı olursanız sevinirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS11 güncellemesi sonra Telefonumda bir kasma oluyor ve müdahale edemiyorum ekran kilitleniyor ve bu 30 35 saniye kadar sürüp sonra kendine geliyor yardımcı olursanız sevinirim
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca bırakın ellerinizi.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dediğinizi yaptım inanın çok memnundum telefondan lakin dünden beri soğudum peki bu yeni guncelleme ile şarj olayı biraz hızlı mı tükeniyor yoksa bana mı oyLe geldi?
Evet güncelleme sonrası oluşan bazı sorunlar mevcut o yüzden geri çekildi güncelleme düzenleme yapılınca tekrar dağıtım yapılacaktır.
İyileştirme güncelleme leri ile düzelecektir sorunlarda.

Yaptınız sanırım dediğimi sonuç alamadınız mı peki.?

Mustafa Çiçek

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet güncelleme sonrası oluşan bazı sorunlar mevcut o yüzden geri çekildi güncelleme düzenleme yapılınca tekrar dağıtım yapılacaktır.
İyileştirme güncelleme leri ile düzelecektir sorunlarda.

Yaptınız sanırım dediğimi sonuç alamadınız mı peki.?
Dediğinizi yaptım sürekli olmuyor bu sorun birkaç gündür başladı günde bir iki kez oldu telefona reset de attım. Az önce oldu ve buraya yazdım. Telefondan gayet memnundum lakin bu durum harbiden can sıkıcı. Yeni güncelleme sonrasi örneğin bir resim indirsem Fotoğraflar kısmına değil de albümler bölümune indiriyor misal bu neden bu?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dediğinizi yaptım sürekli olmuyor bu sorun birkaç gündür başladı günde bir iki kez oldu telefona reset de attım. Az önce oldu ve buraya yazdım. Telefondan gayet memnundum lakin bu durum harbiden can sıkıcı. Yeni güncelleme sonrasi örneğin bir resim indirsem Fotoğraflar kısmına değil de albümler bölümune indiriyor misal bu neden bu?
ColorOS11 den sonr a böyle oldu maalesef