Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim aynı ama yanmıyor acaba her zaman açık ekran açık mı olması gerekiyor acaba benim kapalı her zaman açık ekran.

Bu arada sizde fark ettiniz mi bilmiyorum ama ekran görüntüsünde pil durumu 69 , sağda yukarıda 66 enteresan değil mi?
Rica ederim
Evet ilginç, hiç farkında değilim
Buranın ayarıda böyle
Screenshot_2021-06-11-00-31-47-10_49b3d7ede8f829c04ca0dbc08dacb1ac.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim
Evet ilginç, hiç farkında değilim
Buranın ayarıda böyle
Ekli dosyayı görüntüle 3235
Teşekkür ederim,sorunu çözdüm benim bildirim aldığımda ekranı uyandır açık oyüzden bildirim kenar aydınlatma yanmamış kapatınca yandı.

Ayrıca cevaplarınız ve resimler için teşekkür ederim.

Bildirim için kenar aydınlatmanın yanması için , ekranı uyandır bildirimi kapalı olması gerekiyor, aynı sorunu yaşayanlar için burada dursun...

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim,sorunu çözdüm benim bildirim aldığımda ekranı uyandır açık oyüzden bildirim kenar aydınlatma yanmamış kapatınca yandı.

Bildirim için kenar aydınlatmanın yanması için , ekranı uyandır bildirimi kapalı olması gerekiyor, aynı sorunu yaşayanlar için burada dursun...
Tekrar rica ederim, evet benim o ayar kapalı kullanmıyorum orayı. Ama bildiğimden değil :)
Screenshot_2021-06-11-00-41-24-88_92b64b2a7aa6eb3771ed6e18d0029815.jpg

Mesajlar birleştirildi:

Şimdi 67 iki tarafta :)
Evet ona dikkat ettim :)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tekrar rica ederim, evet benim o ayar kapalı kullanmıyorum orayı. Ama bildiğimden değil :)
Ekli dosyayı görüntüle 3236
Mesajlar birleştirildi:

Evet ona dikkat ettim :)
Buradan değil ekte attığım yerde olan bildirim aldığında ekranı uyandır kısmı ayarlarda.
Ayarlar>
Bildirimler durum çubuğu>bildirimleri yönet> diğer > bildirim aldığında ekranı uyandır bu kapalı olmalı ki kenar aydınlatma bildirimi yansın...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-11-00-44-03-16_8cf4d0a0a9d37cbabea212c6e2acb5eb.jpg
    Screenshot_2021-06-11-00-44-03-16_8cf4d0a0a9d37cbabea212c6e2acb5eb.jpg
    271.3 KB · Görüntüleme: 22

E.T

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
basta erişim engelinin istegimize baglı oldugunu dusunup sevdim lakin bi baktım son sürümde colors 11,1 sıvamıs batırmıs bu ne kardesım data klasörune bısey atamıyoruz. oldu olacak telefonu da elimizden alın. milletin telefonuna neden engel koyuyosunuz anlamıyorum. xiaomi diye dillendi simdi de oppo yapmıs insan bi güncelleme yapacagı zaman musterı uzerinden anket yapıp talep toplar ona göre geliştirme yapar. siz bildiğin dayatmıssınız.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Buradan değil ekte attığım yerde olan bildirim aldığında ekranı uyandır kısmı ayarlarda.
Ayarlar>
Bildirimler durum çubuğu>bildirimleri yönet> diğer > bildirim aldığında ekranı uyandır bu kapalı olmalı ki kenar aydınlatma bildirimi yansın...
Çözümü..

Furkan24.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba herkese reno 2z kullanıcı olarak bir uygulama da sürekli veya bir kaç dakika boylunca takilmakta ve donuyor sıfırlama yaptım ama malesef tokat MH