Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Clubber

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yayınlanmadı düzeltme güncelleme si yayınlandı sonrasında yayınlarlar diye düşünüyorum
Peki sizce coloros 11 i hiç almayan kullanıcılara gelecek olan coloros 11 güncellemesiyle almış kullanıcılarada iyileştirme güncellemesi gelirmi tekrardan çünkü bende bu yeni gelen iyileştirme güncellemesi hiçbir sorunu gidermedi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Peki sizce coloros 11 i hiç almayan kullanıcılara gelecek olan coloros 11 güncellemesiyle almış kullanıcılarada iyileştirme güncellemesi gelirmi tekrardan çünkü bende bu yeni gelen iyileştirme güncellemesi hiçbir sorunu gidermedi
Sorunlar devam ederse elbet gelir.isterseniz hard reset atınız telefonunuza

frk3537

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba coloros 11 güncellemesini yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Soloop uygulaması güncelleme sonrasında duruyordu. Bu sabah gelen güncelleme ile silindi. Normal mi bu durum?

Ftpl

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra format attım menü gitti ve yedekleme almama rağmen özel olarak yaptığım tüm fotoğraflar silinmiş bu konuda bilgisi olan varmı acaba

wespa09

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir ay kadar önceki 11 güncellemesi ile sorunlar başlamıştı telefonda.. birkaç gün önce güncelleme geldi yüklendi.. şu an gene eskisi gibi on numara oldu.pil donma galeri vs bir sorun yaşamıyorum.gayet iyi oldu.hatta kamera performansı iyileşmiş diyebilirim..

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOs 7 de burada bildirim ekranında günlük harcanan o anki hücresel veri miktarı oluyordu. Şimdi bu aylık veri olmuş sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi günlük veriye nasıl döndürürüz?

Ekli dosyalar

• IMG_20210705_152729.jpg
    IMG_20210705_152729.jpg
    307.7 KB · Görüntüleme: 27

yiitgven7x

.
Aktif Üye
ColorOs 7 de burada bildirim ekranında günlük harcanan o anki hücresel veri miktarı oluyordu. Şimdi bu aylık veri olmuş sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi günlük veriye nasıl döndürürüz?
SIM kart ve mobil veri > Veri kullanımı > Mobil veri sınırı > Günlük mobil veri sınırı > 1 GB seçeneğini veya istediğinizi seçin.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlara basın ve arama çubuğuna veri yazın ve aratın. Bildirimler ve durum çubuğu sekmesinin altında Veri Kullanımını Bildirim Çekmecesinde Göster bölümünü aktive edin. İyi forumlar.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Ayarlara basın ve arama çubuğuna veri yazın ve aratın. Bildirimler ve durum çubuğu sekmesinin altında Veri Kullanımını Bildirim Çekmecesinde Göster bölümünü aktive edin. İyi forumlar.
Hocam dediğiniz özellik arkadaşın cihazda aktif zaten. Aktif olmasaydı "Bu ay: 1,43 GB" yerine telefon operatör ismi yazacaktı. Arkadaşın istediği bugün kullanılan verinin bildirim çekmecesinde yazılı olması. :)