Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Zaten bunları yapmadan önce yedek almalısınız bir bilgisayara. Verileri korumak için
Ben hard reset yaptım. Sadece şunu merak ettim; "format data" dediğimde hard reset yapmış oldum dimi? Çünkü telefon ilk aldığım gibi en baştan açıldı. Herşey silindi yani. Hard reset yaptığımdan emin olmak istedim sadece. Yedek almıştım bu arada sıkıntı yok.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben hard reset yaptım. Sadece şunu merak ettim; "format data" dediğimde hard reset yapmış oldum dimi? Çünkü telefon ilk aldığım gibi en baştan açıldı. Herşey silindi yani. Hard reset yaptığımdan emin olmak istedim sadece. Yedek almıştım bu arada sıkıntı yok.
Evet,hard reset yapmış oldunuz..

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Pil ömründe ki değişiklikleri de paylaşabilirsiniz Hard Reset sonrası. Şimdiden teşekkürler.
Tabii. Çarşamba günü yaptım güncellemeyi. O güne kadar ekran açık sürem 7 buçuk 8 saatti. Sonra güncelleme akabinde hard reset yaptım yedek alarak tabii. 1 gün sonra telefonun ekran açık süresi neredeyse 10 saate yaklaştı hatta dün geçti. Tavsiye ediyorum. Yedek alarak, hatırlatayım..

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tabii. Çarşamba günü yaptım güncellemeyi. O güne kadar ekran açık sürem 7 buçuk 8 saatti. Sonra güncelleme akabinde hard reset yaptım yedek alarak tabii. 1 gün sonra telefonun ekran açık süresi neredeyse 10 saate yaklaştı hatta dün geçti. Tavsiye ediyorum. Yedek alarak, hatırlatayım..
Teşekkür ederim bende Hard Reset yapmayı düşünüyordum zaten ama bazı arkadaşlardan güncelleme geri çekilince beklesem mi diye düşünmüştüm.