Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

abux

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kaydırma özelliği?
Mesajlar birleştirildi:

Tam tersine bana biraz daha iyileştirilmiş gibi geldi dostum..
Mesajlar birleştirildi:

Şu şekilde sadece zedge var mesela.
bende de olmuyor maalesef mesela daha önce garanti bankasının uygulamasını karanlık modda kullanabiliyordum artık programlar arasında görünmüyor.

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
güzel özellikler gelmiş oppo sağ gösterdi soldan vurdu. Gece gelmiş sabah uykulu uykulu bakarken yüklemiş telefon :) Ben beğendim yükledikten sonra da sistemi de sıfırladım. Baya iyi şu an. Sadece karanlık modda 3. taraf uygulamaları da karanlık mod yapma özllliğinde her program görünmüyor. Daha önceden garanti bankasının uygulamasını yapıyordum artık yapılmıyor. Onun dışında kenar aydınlatması vs çok güzel
Ben sistemi sıfırlanmadım şart mı sifirlamam suanlik sorun falan yok ama ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
aynen bana da öyle geldi
Aslında bakarsanız gayet net ve parlak ışık, göz aşinalığı olmadığı için olabilir bu durum yaşamanız ana sayfa simgelerin bulunduğu ortam arka zemin beyaz olduğu için göz yanılması oluşuyor sanırım yoksa karanlık modda ışığı açın nasıl parlak oluyor fark edersiniz.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Her zaman açık ekran kapalı ama bildirim geldiğinde aktif olmuyor neyi eksik yapıyorum acaba. Fazla da bi ayar yok halbuki bununla ilgili
Bendede arama için kenar aydınlatma çalışıyor ama bildirim kısmı ne hikmetse aktif değil.
Bazılarında arama çalışmıyor kenar aydınlatma bazılarında bildirim galiba enteresan.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kaza geçirmiştim eve geldim uyuyordum gözümü açtığımda güncelleme var bildirimi gördüm, dedim ki amaan saçma güvenlik güncellemesidir dedim bi girdim android 11 diyor ve indirmiş bile. Bu kazanın üstüne bir nebze mutluluk verdi. Sizlerde biliyorsunuz uzun zamandır bekliyorduk her gün kontrol ediyorduk.
Hemen yedekleme aldım güncellemeyi yükledim ve format attım telefona.
Çok hoşuma gitti açıkçası güzel özellikler gelmiş ayarlar uygulamasını kurcalarsanız biraz sizde göreceksiniz güzel işe yarar şeyler gelmiş.
Tek eleştirim şarjı çok çabuk bitiyor gibime geldi. Ama biraz aceleyle söylüyorum bunu ilerleyen günlerde şarj nasıl olacak göreceğim
Geçmiş olsun .

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kenar aydınlatmasını seçtikten sonra uygula diyor musunuz?
Uygula seçeneği yok maalesef.
Renk seçiyorsunuz o kadar, ilginç olan bildirim olan çalışmıyor benim, mesaj falan geliyor ama aydınlatma yanmıyor ama aramada çalışıyor kenar aydınlatma enteresan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-10-23-28-14-76_49b3d7ede8f829c04ca0dbc08dacb1ac.jpg
    Screenshot_2021-06-10-23-28-14-76_49b3d7ede8f829c04ca0dbc08dacb1ac.jpg
    144.7 KB · Görüntüleme: 20