Çözüldü Samsung launcherler

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
oppo reno a5 2020 telefonuma samsung launcher indiriyorum fakat uygulamadan cikinca eski haline donuyor. Varsayilan baslatici olarak ayarlamaya calistim fakat yapamadim. Bilgisi olan yardimci olabilir mi?simdiden tesekkurler.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
oppo reno a5 2020 telefonuma samsung launcher indiriyorum fakat uygulamadan cikinca eski haline donuyor. Varsayilan baslatici olarak ayarlamaya calistim fakat yapamadim. Bilgisi olan yardimci olabilir mi?simdiden tesekkurler.
efendim uygulama silin tekrar yukleyin ve bildirim gelirse ana ekrani samsung launcher cikarsa ona basin

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Oncelikle tesekkur ediyorum bunlari yaptiktan sonra eski haline donuyor yani varsayilan baslatici olarak ayarla bildirimi gelmiyor.
uygulama silin tekrar yukleyin kurulumu tamamlayin ayarlardan bazi izinler vereceksiniz hepsini yaptiktan sonra home butonuna basin ve bir ekran geecek varsayilan mi yoksa samsung launcher
Mesajlar birleştirildi:

Oncelikle tesekkur ediyorum bunlari yaptiktan sonra eski haline donuyor yani varsayilan baslatici olarak ayarla bildirimi gelmiyor.
oldumu efendim

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
tmmdir efendim sorun yok
Uygulamanin icindeyken tema geliyor,ama baslatici olarak ayarlanmiyor.
Mesajlar birleştirildi:

Ciktiktan sonra eski haline donuyor.
Mesajlar birleştirildi:

Ciktiktan sonra eski haline donuyor.

Upvote 0