Yardım şarj süresi

Erdoğan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
2 adet oppo reno 2Z miz var ama birtabesi 3 saatte anca şarj oluyor neyapabilirim. sorun şarj aletlerinde değil cihazda sorun var

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
2 adet oppo reno 2Z miz var ama birtabesi 3 saatte anca şarj oluyor neyapabilirim. sorun şarj aletlerinde değil cihazda sorun var
Hizli sarj olmasi icin
-sarjdan takacaginiz an wifi,bluetooth ve erka plani temizleyin.
-ucak modunda sarj edin
-hizli sarj aktiflestirin
-duzenli sarj edin mesela 20% takin 100% kadar hem rutinli hem telefonda aliskanlik yapar.
-orjinal kablo ile sarj

Upvote 0

Erdoğan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayalrlar pil sonra aciniz

bisi daha eklemek isterim sarjda oynamak cihaza zarar verir ve gec sarj olmaya maruz kalir
2 tane aynı telefon ve 2 tane orjinal şarj aleti ile şarj ediyoruz biri 1 saat te doluyor diğeri 3 saatte doluyor sizin dediğiniz arka pilan wifi bulutut gibi şeyler en fazla yüzde 5 veya yüzde 10 şarj süresini değiştirmesi lazim. benim dediğim şey yüzde 300 gibi bir farktan söz ediyorum. cihazda sorun olabilir mi yani ???

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
2 tane aynı telefon ve 2 tane orjinal şarj aleti ile şarj ediyoruz biri 1 saat te doluyor diğeri 3 saatte doluyor sizin dediğiniz arka pilan wifi bulutut gibi şeyler en fazla yüzde 5 veya yüzde 10 şarj süresini değiştirmesi lazim. benim dediğim şey yüzde 300 gibi bir farktan söz ediyorum. cihazda sorun olabilir mi yani ???
Efendim eger sarjda oynamazsaniz zamanla duzelecektir ama eger piliniz hizli bitiyor 20 kapaniyor 3 saate doluyorsa
Oppo turkiye hizmetlerini arayiniz 08504336776

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z nasıl 1 saatte doluyor %kaç iken şarja takıyorsunuz peki.

Upvote 0

Erdoğan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
yüzde 10 gibi takıyoruz 1 saat sürmüyor doluyor
Mesajlar birleştirildi:

sizdeki nekadar sürede doluyor ?? belki de benim 1 saatte dolan cihazda sorun vardır
1saat 40 dk buluyor, ama %10 Altına düştüğünde.
Mesajlar birleştirildi:

yüzde 10 gibi takıyoruz 1 saat sürmüyor doluyor
Mesajlar birleştirildi:

sizdeki nekadar sürede doluyor ?? belki de benim 1 saatte dolan cihazda sorun vardır
1 saatte dolanda sorun yok zaten ilk aldığımda yarım saatte %50 doldurduğu için sonrası için hemen hemen sizn söylediğiniz zaman zarfında dolum oluyordu güncellemeler sonucu pil süresi arttı ama kullanımada bağlı tabi.

Upvote 0