Satılık Oppo A74 4/128 / PİL SIFIR (silindi)

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Düzenleme: 07.07.2023: Cihazımı piyasa fiyatının çok çok altlarına düşmeme rağmen satamadım, konuyu siliyorum. Elimde patladı anlayacağınız kimse almıyor kronik cihaz diye.

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elimde 1.5 yıllık cidden tertemiz kozmetik 10/9 Oppo A74 var ilgilenenler, iletişime geçebilir. İlk aldığım günden beri Nano koruyucu ile kullandım arka ön. Pili KVK serviste geçen değişti sıfır yani. Günlük kullanımda sıkıntı yok. İdare eder sizi. Başka markaya geçeceğimden satıyorum, fiyat 4.600 diyorum şimdilik. Ciddi gelen olursa aşşağı çekerim. Teşekkürler.

Daha fazla fotoğraf, daha fazla bilgi için Sarı site Sahibinden ilan NO:1081592584

Ekli dosyayı görüntüle 5796Ekli dosyayı görüntüle 5797Ekli dosyayı görüntüle 5798Ekli dosyayı görüntüle 5799Ekli dosyayı görüntüle 5800
Hangi markaya geçeceksiniz iphone mu?

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Hangi markaya geçeceksiniz iphone mu?
Şimdilik bir miktar paraya ihtiyacım var ondan satıyorum ana sebep ve geçeceğim marka ise şimdilik tam net bilmiyorum ama 1. Sırada Samsung var, 2. Yedek cihazım var onu kullanacağım şimdilik. Sattıktan sonraki maddi durumuma bağlı fakat iPhone a geçemem. Yine Android cihaz alırım..

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şimdilik bir miktar paraya ihtiyacım var ondan satıyorum ana sebep ve geçeceğim marka ise şimdilik tam net bilmiyorum ama 1. Sırada Samsung var, 2. Yedek cihazım var onu kullanacağım şimdilik. Sattıktan sonraki maddi durumuma bağlı fakat iPhone a geçemem. Yine Android cihaz alırım..
Hakkınızda hayırlısı olsun.