Satılık oppo reno 2z

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yazmisken sunu sana hatirlatayim Efendim
eger iki telefon arasinda kaldinizda
bu adimlari uygulayiniz.

-Islemcilerini karsilastirma oyun ve porformans icin önemli
-batarya kapasitesi Mah
-Kamera gucu
-Ekran boyutu.
Çok teşekkür ederim sağolun
Mesajlar birleştirildi:

Zaten @astronotman beyin telefonu reno2z, satılan telefonda reno2z yani bunu tavsiye etmeniz abest olacaktır diye düşünüyorum.
Evet evet Elif hanım dediğiniz gibi reno2 z benim cihazım eşime alacağım oyuzden sizlere danışmak istedim reno2z var birde baska model olsun dedim sizlere sormak istedim arkadaslarda yardımcı olmaya çalıştı sağolsunlar

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Çok teşekkür ederim sağolun
Mesajlar birleştirildi:

Evet evet Elif hanım dediğiniz gibi reno2 z benim cihazım eşime alacağım oyuzden sizlere danışmak istedim reno2z var birde baska model olsun dedim sizlere sormak istedim arkadaslarda yardımcı olmaya çalıştı sağolsunlar
Rica ederim efendim

Eray1881

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Evet gayet uygun teşekkür ederim biraz daha bekleyip reno 6 alacağım 2022 yi bekliyorum yeni cihazların çıkmasını
Oppo falan alma oppo, reno 4 serisinden sonra bozdu fiyat olarak maşallahı var abartı şekilde pahalı ama içeriğine girince ne işlemcisi fiyatını hak ediyor ne de kamerası yazılım desen zaten çöp utanmasalar güncelleme vermeyecekler verdikleri güncellemelerde diğer markalara göre daha yüksek bir oranla bozuk olma ihtimali var yani kısacası hemen oppoya gönül bağlayıp pişman olmayın paranızı düşünün

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Oppo falan alma oppo, reno 4 serisinden sonra bozdu fiyat olarak maşallahı var abartı şekilde pahalı ama içeriğine girince ne işlemcisi fiyatını hak ediyor ne de kamerası yazılım desen zaten çöp utanmasalar güncelleme vermeyecekler verdikleri güncellemelerde diğer markalara göre daha yüksek bir oranla bozuk olma ihtimali var yani kısacası hemen oppoya gönül bağlayıp pişman olmayın paranızı düşünün
Merhaba @Eray1881

Her cihaz ayni degildir opponun bu gune kadar en cok sikinti yasamis oldugu cihazoppo reno 4 ve reno 4 lite. Diger cihazlarda herhangi bir unsura rastlanmamistir geneleme yaparsak.

Oppo corona dolayisiyla guncelemeleri gecikme olarak yayilabilir bu normal bir durum Inanki guncelemeyi 4 ayda bir alan diger android cihaz markalari var belirtmek istemem.

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Peki ne almaliyiz

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Peki ne almaliyiz
Efendim Bu arkadas reno hakkinda karalamalar yapiyor takmayin.

Dogrudur oppo reno 4 ve 4lite de cok sorun yasandi ve endiseli bencede 4 serisini almayin.

Siz 2z alabilirisiniz bu sizin tercihiniz baskalarini dinlemeyiniz tabiki 1 kisi sorun yasiyorsa herkeste degildir.

Sikayetvar.com bu siteden satin almak istediginiz cihazin markasini modelini yazin genelikle sikayetleri neymis eger sikayet 5 den fazlaysa almayiniz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Efendim Bu arkadas reno hakkinda karalamalar yapiyor takmayin.

Dogrudur oppo reno 4 ve 4lite de cok sorun yasandi ve endiseli bencede 4 serisini almayin.

Siz 2z alabilirisiniz bu sizin tercihiniz baskalarini dinlemeyiniz tabiki 1 kisi sorun yasiyorsa herkeste degildir.

Sikayetvar.com bu siteden satin almak istediginiz cihazin markasini modelini yazin genelikle sikayetleri neymis eger sikayet 5 den fazlaysa almayiniz
Her ürün marka hakkında şikayet olabilir bu bir kıstas değildir.
Ürün alımında kişinin tercihleri önemlidir.