Satılık oppo reno 2z

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ama yazilimsa olarak arastirmak lazim.

Mesela benim cihazin hic sikayetleri yok sikayetvar sitesinde

Tek sikintilari basit seyler.

bu yandan arastirmak lazim
Araştırmak lazım ama ,orada telefonunu görmemen iyi olduğu anlamına gelmez başka mecralarda olabilir şikayet.
Her cihaz için sorun olabilir .
Çok övülen iphone içinde şikayet olabiyor.
Cihazdan cihaza değişir bu konu.
Yazılımsal aynı olan cihazın biri sorunlu iken biri sıkıntı çıkarmayabiliyor.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Araştırmak lazım ama ,orada telefonunu görmemen iyi olduğu anlamına gelmez başka mecralarda olabilir şikayet.
Her cihaz için sorun olabilir .
Çok övülen iphone içinde şikayet olabiyor.
Cihazdan cihaza değişir bu konu.
Yazılımsal aynı olan cihazın biri sorunlu iken biri sıkıntı çıkarmayabiliyor.
Haklisiniz kullanmak lazim o cihazi önce

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şahsen Oppo'yu 2 senedir kullanıyorum. Telefonum Reno 2Z. Az sonra söyleyeceklerim tamamen şahsi deneyimlerim.
Telefonu ilk aldığımda fabrika çıkışlı titreşim arızalı geldi. Bir çalışıyor bir kesiliyordu titreşim. Oppo (KVK üzerinden) 3 gün içerisinde sıfır cihaz gönderdi. Özür olarak da 2 sene boyunca sürecek koşulsuz ekran garantisi verdi. Android 11'in ilk ana sürüm güncellemesinde kamera api'sindeki yazılımsal hata sebebiyle kamerayı kullanan bazı uygulamalarda ufak tefek sorunlar yaşadım ama yaklaşık 2 ay sonra verdikleri düzeltme derlemesi ile bu sorun da ortadan kalktı.
Telefonla çok fazla oyun oynayan (özellikle de donanımı sonuna kadar kullanan oyunlar) bir kullanıcı değilim. Günlük kullanım, ofis uygulamaları, mail ve sanal makine bağlantısı en çok kullandığım alanlar.
Tüm bunları alt alta toplayınca Google Nexus cihazlar dahil farklı markalardan çok fazla telefon kullandım. Ancak stabilite, satış sonrası destek ve güncellemelerden sonra yaşanan planlı eskitmeler olmaksızın yaşadığım en iyi kullanıcı deneyimi diyebilirim.
Tabii bunlar benim şahsi tecrübelerim ve telefondan iş istasyonu ya da oyun konsolu performansı bekleyen bir yapım da yok. Ortalama bir beklenti ile 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Gittiği yere kadar da kullanmayı düşünüyorum.

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Efendim Bu arkadas reno hakkinda karalamalar yapiyor takmayin.

Dogrudur oppo reno 4 ve 4lite de cok sorun yasandi ve endiseli bencede 4 serisini almayin.

Siz 2z alabilirisiniz bu sizin tercihiniz baskalarini dinlemeyiniz tabiki 1 kisi sorun yasiyorsa herkeste degildir.

Sikayetvar.com bu siteden satin almak istediginiz cihazin markasini modelini yazin genelikle sikayetleri neymis eger sikayet 5 den fazlaysa almayiniz
Teşekkürler sağolun