MOD SAYFA 43 TE COS REALME (11) VE (7 )YENİ TEMALAR

Açılan konudan ve temalardan fayda ve bilgi gördünüzmü teşekkürler

• Kullanılan toplam oy
    61

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Oldu sonunda :)

Tema store'u hiç kurmadım sadece temaları indirip cihazda themes klasörü oluşturdum ve içine attım. Sonra temayı oradan açtım. iMOD ve setEdit aktif ettim. Süre doldu demiyor, ve çalışıyor.
Tema olarak 1iOS reolex çok beğendim.

Fakat dediginiz gibi bazı temalar eksik çıkıyor. Ekran resimleri paylaştım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-18-23-24-27-89.jpg
    Screenshot_2021-03-18-23-24-27-89.jpg
    109.2 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_2021-03-18-23-24-18-27.jpg
    Screenshot_2021-03-18-23-24-18-27.jpg
    76.4 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Oldu sonunda :)

Tema store'u hiç kurmadım sadece temaları indirip cihazda themes klasörü oluşturdum ve içine attım. Sonra temayı oradan açtım. iMOD ve setEdit aktif ettim. Süre doldu demiyor, ve çalışıyor.
Tema olarak 1iOS reolex çok beğendim.

Fakat dediginiz gibi bazı temalar eksik çıkıyor. Ekran resimleri paylaştım.
Aslında tam uyumlu degil yanılmıyorsam sizinde cos 11 ve android 11 yenisürüm yüklü tema store 8 yükle dim ben faal olarakta kullandım apk editör pro ile açtım editlemek için ama digital imza ile kapatamadıgım yapamadığım için bıraktım ugraşmayı.
Tema store 7.4.2 yüklü imod pro ile uyumlu trial 5 dk lık süre yi kapatıyor.7.4.2 store açılıyor içerigi görülüyor temalar felan ama tıklayıp içine giremiyorum buna ugraşıyorum bakalımm n olacak

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Acaip birşey oldu, themes adlı klasörden silindi temalar. Theme store yüklü olmadığından barınamıyor temalar demekki. Vazgeçtim ben üstad. Artık uğraşmıyorum.:(

apokrat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
yazıda resim 1 ve resim 2 olarak gösterdiğiniz yerlere tıklayınca resimler açılmıyor link silinmiş mi acaba yardımcı olur musunuz

Mesut emre

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Merhabalar a5s cihazın için bu dosyalar oldu 5 dakikalık deneme sürümü veriyor tahminine göre telefonu yeniden başlattığım zaman sürekli olarak kalacak sizden ricam daha farklilari var ise paylaşır mısınız biliyorsunuz ki biz üvey evlat muamelesi görüyoruz android 8 de kaldık değişiklik güzel oluyor yardımcı olursanız memnun olurum

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Merhabalar a5s cihazın için bu dosyalar oldu 5 dakikalık deneme sürümü veriyor tahminine göre telefonu yeniden başlattığım zaman sürekli olarak kalacak sizden ricam daha farklilari var ise paylaşır mısınız biliyorsunuz ki biz üvey evlat muamelesi görüyoruz android 8 de kaldık değişiklik güzel oluyor yardımcı olursanız memnun olurum
Konunun birinci sayfasını dikkatlice okuyunuz herşeyi anlattım orada

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
. Coloros 7 coloros 11 de,de çalışıyor.Kilit ekranı harika arkadaşlar. Kilit ekranında sol alttaki ikona basarak degişim saglayabilirsiniz.Dip nott::::: Kilit ekranı walpaper ini degiştirmeden kullanın sadece ana ekranı istediginiz kagıdı koyun çünkü ana ekran duvar kağıdı kilit ekranında animasyon lar bozulmadan kullanılıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-26-19-39-50-70.jpg
    Screenshot_2021-03-26-19-39-50-70.jpg
    305.7 KB · Görüntüleme: 106