MOD SAYFA 43 TE COS REALME (11) VE (7 )YENİ TEMALAR

Açılan konudan ve temalardan fayda ve bilgi gördünüzmü teşekkürler

• Kullanılan toplam oy
    61

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
@hduman Theme store 7.4.2 kurdum indirdiğim temalar orda görünüyor ve ordan değiştirebiliyorum, ama benim için değişen birşey olmadı malesef. Hala ayarlar menüsü telefon tuşları ve bildirim paneli aynı kalıyor. Koyu temadan açık temaya alınca bazıları değişiyor ama bu seferde bildirim panelinde ve dosya yöneticisinde yazılar görünmüyor. Sanırım Cos 11 olduğundan böyle bir hata veriyor. Tema dükkanını tekrar sileceğim çünkü orada olup ama indiremediğimiz temaları gördükçe sinirim bozuluyor:)
Tema store illaki şart tema degişimi için ama malesef ülkemizde oppo politikaları nedeni ile aktif değil.
İndirdiginiz temaları telefonun kendi dosyalarım klasöründen üstüne bas istedigi ni kullan sıkıntı çıkarmaz.
Mesajlar birleştirildi:

Tema store illaki şart tema degişimi için ama malesef ülkemizde oppo politikaları nedeni ile aktif değil.
İndirdiginiz temaları telefonun kendi dosyalarım klasöründen üstüne bas istedigi ni kullan sıkıntı çıkarmaz.
Konu içindeki mesaj 'COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA' MOD - COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA. Burada ki açıklamayı dene bir bak

dogukansenel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Mesajlar birleştirildi:

Konu içindeki mesaj 'COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA' MOD - COS 7 FUL TEMALAR//13.SAYFADA. Burada ki açıklamayı dene bir bak
@Owerlord denedim ama reno 4 coloros 11 de bildirim paneli tuş takımı gibi yerler karanlık modda değişmiyor malesef. Açık moda alınca da dosya yöneticisi bildirimler gibi yerlerde yazılar gözükmüyor. Onu da yazı karakterinin rengini değiştirerek çözdüm ama gözüme hoş görünmedi açıkçası. İnternetteki sitelerin bile yazı renkleri değişti:) Sonuç olarak tema dükkanını tamamen kaldırdım, halen dosya yöneticisinden tema değiştirebiliyorum saçma bir şekilde. İlgin, emeğin ve yardımların için sonsuz teşekkürler

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
@dogukansenel Temaların çalışmamasına üzüldüm arkadaşım. Evet bazı temalarda bildirim panelindeki simgeler vb. tam görünmüyor. Dosya yöneticisinde klasörler de öyle eksik çıkıyor ama denk gelen güzel temalar da var. Deneyerek buldum ben iyilerini.

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
@Owerlord bu tema çok güzel, eline emeğine sağlık. Senin arşivden çektim. Teşekkürler,

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-29-22-19-38-05.jpg
    Screenshot_2021-03-29-22-19-38-05.jpg
    675.8 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2021-03-29-22-19-28-00.jpg
    Screenshot_2021-03-29-22-19-28-00.jpg
    647.8 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2021-03-29-22-19-15-35.jpg
    Screenshot_2021-03-29-22-19-15-35.jpg
    296.1 KB · Görüntüleme: 78

dogukansenel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Birlikten kuvvet doğar,bu ikili @Owerlord ve @dogukansenel güzel işler çıkaracağından eminim şimdiden başarılar.
Çok teşekkürler :) Ufukta güzel ve devasa bir tema arşiv bizi bekliyor. İndirmek , sayısız kaynaktan toplamak ve şifresini bulamadığımız arşivlerin şifrelerini kırmak Owerlord ve benim epey zamanımızı alıyor açıkçası. 3-5 güne bitecek bir çalışma değil ama bittiğinde herkese , her zevke göre birçok tema barındıran güzel bir arşiv olacak. @Owerlord un yardımları olmasa iş buralara gelemezdi. Beklediğinize değecek :)

swatxxx

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Hekese merhaba laar.Umarım yararlı ve dogru bir konu açmışımdır.
Öncelikle cos7 tema magazasını verdigim theme apk ile güncelleyin 7.1.1 sürümü.Neden bu sürüm(diger sürümler yada güncel olan sürümler tema magazası ülkemizde opponun politikaları nedeni ile ya 5 dk teme denemesini kabul etmiyor yada yeni sürümler tema magazasına girmiyor yada sıkıntı çıkarabiliyor) Yada tema magazasını sildiginizde telefonda bulunan bütün temaları siliyor nedenini bilmiyorum.
Çok ugraştım en dogru ve stabil olan yol bu,ayrıca telefonu kapatıp açmanızada gerek yok.
Tema için 5 dk lık barajı nasıl aşıp ful yapabiliriz önce bilen vardır ama genede anlatayım başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.Zor degil kolay gelsin.
NOTT::::: TEMALAR TELEFONUN KENDİ DOSYALARIM YADA DOSYALAR KLASÖRÜ İLE AÇIP KULLANIYORUZ.TEMA MAGAZASI ARAMAYIN UYGULAMALARDA BULSANIZ BİLE AÇILIP ÇALIŞMAYACAK.THEME UZANTILI TEMA LAR YALNIZ TELEFONUN DOSYALARIM KLASÖRÜNDE GÖRÜNÜR VE ÇALIŞIR........................
5 DK LIK TEMA BARAJINI FULL YAPMA,,,Resimdeki uygulamaları kurun ve kırmızı ok ile gösterdigim yerlere dikkat edin.
(((Resim 1)))setedit programı temayı kurduktan sonra direk bu programı açın ve okla gösterilen yere bsılı tutun (1) olan degeri sıfır yapın kayıt edip çıkın bu kadar.(((Resim 2))) imod pro temayı kurduktan sonra yine kırmızı okla gösterilen mavi ikona basıp bırakın başka bir şey yapmayın ......................................
NOT...300 MB CİVARI BİR TEMA ZİP KLAASÖRÜ OLUŞTURDUM BURDAN LİNKİ ATACAGIM.UZUN OLDU BİRAZ KUSURA BAKMAYINIZ

..İZLE

..İZLE

TEMA İÇİN GEREKLİ

TEMA ZİPP İNDİR 284 MB... >>>>> <<<<<<>>>>> İNDİR ZİPTEN ÇIKAR KULLAN

DENEME TEMA<
DAHA FAZLA TEMA ATACAGIM..ZAMAN BULDUKÇA
SORULARINIZ VE OLMAYAN BİR ŞEYLER OLURSA BURDAN CEVAP YAZABİLİRSİNİZ MÜMKÜN OLDUGUNCA GERİ DÖNERİM
HERKESE SAGLIKLI HUZURLU GÜNLER DİLERİM
(
BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEGER KAZANIR VE GÜZELDİR)
Oppo 10x zoom kullanıyorum dediğiniz gibi yaptım tema çalışıyor ama deneme sürümünü kalıcı yapamıyorum dediğinizi aynen yaptım temaları cihazın hangi klasörüne atmalıyım temaları

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Oppo 10x zoom kullanıyorum dediğiniz gibi yaptım tema çalışıyor ama deneme sürümünü kalıcı yapamıyorum dediğinizi aynen yaptım temaları cihazın hangi klasörüne atmalıyım temaları
Temalar hiç bir yere atmanıza gerek yok telefonun kendi dosyalarım klasörü içinde olsun kuracagın temanın üstüne bas be kur magaza sistemde gömülü. Kurmuş oldugun tema magazasına girsende açılmaz çalışmaz ugraşma.
Not... android 11 ve cos 11 de imod ve sededit çalışmaz onun için burd pay laştıgım theme store 7.4.2 yi kur kardeşim imod gir ve mavi tike bas bu kadar
Mesajlar birleştirildi:

. Xos Awesome Premium Bu ismi yazılı temalar tam uyumlu android 11 ve cos 11 de kullanabilirsin
Theme Store 7.4.2 yide burdan indir direk kur

Son düzenleme:

swatxxx

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Temalar hiç bir yere atmanıza gerek yok telefonun kendi dosyalarım klasörü içinde olsun kuracagın temanın üstüne bas be kur magaza sistemde gömülü. Kurmuş oldugun tema magazasına girsende açılmaz çalışmaz ugraşma.
Not... android 11 ve cos 11 de imod ve sededit çalışmaz onun için burd pay laştıgım theme store 7.4.2 yi kur kardeşim imod gir ve mavi tike bas bu kadar
Mesajlar birleştirildi:

. Xos Awesome Premium Bu ismi yazılı temalar tam uyumlu android 11 ve cos 11 de kullanabilirsin
Theme Store 7.4.2 yide burdan indir direk kur
Sanırım sorun burda foto attım tema 8.0 sürümü yüklü bende sizin tema apk yüklenmiyor yüklü olanı da kaldıramıyorum ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-02-11-08-39-27.jpg
    Screenshot_2021-04-02-11-08-39-27.jpg
    181.2 KB · Görüntüleme: 29