Çözüldü Sistem 117GB'lık Alan Kaplıyor

EnesUcar1

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba,
İki yıldır Oppo A74 kullanıyorum. Telefonumda kasmalar olduğundan dolayı dün hard reset attım. Bugün saklama alanına baktım. 128 GB'lık alandan 117 GB'ını sistem kullanmış. Neden böyle oldu?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ercan bey çok tuzağa düşüyorsunuz lütfen bot hesapları kaale almayın
Bot hesap olduğunu nereden anlıyorsunuz ben bilemiyorum vallahi yardımcı olmak adına cevap veriyorum. Bu forum yöneticileri editörleri ne yapıyorlar uyuyorlar herhalde gerekli müdahaleleri neden yapmıyorlar anlamak mümkün değil

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Bot hesap olduğunu nereden anlıyorsunuz ben bilemiyorum vallahi yardımcı olmak adına cevap veriyorum. Bu forum yöneticileri editörleri ne yapıyorlar uyuyorlar herhalde gerekli müdahaleleri neden yapmıyorlar anlamak mümkün değil
Bot hesaplar foruma üye olup en üstteki konulara en fazla 5 mesaj atıp kaçıyorlar amaçları ne hâlâ çözemedim ben her gördüğüm botları şikayet ediyorum ama yönetimden ses seda yok o da ilginç bugün bir bot konu açmış kumarhane soruyor Oppo forumda kumarhane tavsiyesi istiyor Yönetim uyuma

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bot hesaplar foruma üye olup en üstteki konulara en fazla 5 mesaj atıp kaçıyorlar amaçları ne hâlâ çözemedim ben her gördüğüm botları şikayet ediyorum ama yönetimden ses seda yok o da ilginç bugün bir bot konu açmış kumarhane soruyor Oppo forumda kumarhane tavsiyesi istiyor Yönetim uyuma
Evet o mesaja hiçbir reaksiyon göstermiyor Forum ekibi. Oppo Türkiye'den çekildi çekiliyor derken Forum ekibi çekilmiş herhalde Çin'e

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Gerekli müdahaleyi ben şahsım adına yapıyorum, @Deryadeniz907 bey sizin ilettiğiniz tüm şikayetleri titizlikle sonuçlandırıyorum emin olabilirsiniz, takdir edersiniz ki çoklar yetişmeye çalışıyorum benden başka bı konulara müdahale eden yok ayrıca farklı işler döndüğünü düşünüyorum bakalım nereye çıkacak sonuç. Tekrar teşekkür ediyorum size @Deryadeniz907 bey.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu kumarhane olayı birilerinden şüpheleniyorum ama araştırmaya devam ediyorum.
Aslına bakılırsa aktif olarak @Deryadeniz907 bey ve @ERCAN ARICI bey olarak varız tek tük arada gerçek yardıma ihtiyaç olan oluyor. Bu arada Yönetim el değişti bu tür sorunlarla karşılaşmaya başladık admin genel anlamda önlem almalı.

Upvote 0