Çözüldü Sizce Hangisi

İkball

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
Merhaba ben Bluetooth kulaklık almak istiyorum ve bu üçü arasında gidip geliyorum sizce bunlardan hangisini almalıyım hangisini daha çok önerirsiniz.
Oppo enco buds w12 beyaz bluetooth kulaklık, Oppo enco w11 beyaz Bluetooth kulaklık ve Oppo enco buds beyaz bluetooth kulaklık

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba ben Bluetooth kulaklık almak istiyorum ve bu üçü arasında gidip geliyorum sizce bunlardan hangisini almalıyım hangisini daha çok önerirsiniz.
Oppo enco buds w12 beyaz bluetooth kulaklık, Oppo enco w11 beyaz Bluetooth kulaklık ve Oppo enco buds beyaz bluetooth kulaklık
Eğer bütçeniz müsait ise enco free2 tavsiye ederim kulaklığa gelen güncelleme ile yepyeni arayüzüne kavuştu ses kalitesi kullanışı çok güzel, istediğiniz fonksiyonu atayabiliyorsunuz ses açma kısmayı kulalıktan rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
Tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz kulaklığı.
Tabi tercih sizin.

Upvote 0

İkball

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Eğer bütçeniz müsait ise enco free2 tavsiye ederim kulaklığa gelen güncelleme ile yepyeni arayüzüne kavuştu ses kalitesi kullanışı çok güzel, istediğiniz fonksiyonu atayabiliyorsunuz ses açma kısmayı kulalıktan rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
Tamamen kişiselleştirenbiliyorsunuz kulaklığı.
Tabi tercih sizin.
Peki bu benim bahsettiğim üçü arasından hangisini önerebilirsiniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Buradan karşılaştırma yapınız isterseniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ya evet ben buradan karşılaştırma yaptım ama yine de pek bilemedim hangisinin daha iyi olduğunu ses kalitesi olarak hangisi daha iyi
Terciniz ne yönde ise ona yönelmelisiniz,ama daha detay arıyorsanız videolardan inceleme yapabilirsiniz birde kullananlardan görüş alabilirsiniz.

Tam performans kalite diyorsanız enco free2 tavsiye ederim.

Upvote 0