Sonunda bekledim ve Reno5 Lite Mart güvenlik güncellemesi geldi

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo reno4'e de bugün geldi Mart güncellemesi. Benim asıl beklediğim 12 güncellemeleri..

Razor

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güvenlik yaması önemli çünkü OPPO ColorOS/Android 12 güncellemelerinden önce bir güvenlik yaması daha olacağını bildirdi.
Şanslıyız ki Reno 5Lite modeline de vurdu bu.
Hani niye sevindiğimizi soran olursa,sormadan okusun bu yazıyı.
Mart güncellemesini de şimdi bitirdim arkadaşlar.
Gelmeyen arkadaşlar için henüz sıralı geliyor IMEI numarasına göre ve 640MB gibi bir boyutu var.
Keyifli forumlar..

mstafag

Üyecik
Üye
Cihaz
Realme
Oley uzun zamandır beklediğim beklerken sabırsızlandığım o muhteşem güvenlik güncellemesi geldi sizlere gururla sunuyorum
Screenshot_2022-03-29-13-50-39-25_341863684efb323a7ec188c6aa7460f3.jpg

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güvenlik yaması önemli çünkü OPPO ColorOS/Android 12 güncellemelerinden önce bir güvenlik yaması daha olacağını bildirdi.
Şanslıyız ki Reno 5Lite modeline de vurdu bu.
Hani niye sevindiğimizi soran olursa,sormadan okusun bu yazıyı.
Mart güncellemesini de şimdi bitirdim arkadaşlar.
Gelmeyen arkadaşlar için henüz sıralı geliyor IMEI numarasına göre ve 640MB gibi bir boyutu var.
Keyifli forumlar..
Sayın @Razor size katılıyorum.Telefonlarımız için güvenlik yaması güncellemeleri önemlidir.ColorOS/Android 12 güncellemesi öncesi Mart güvenlik yaması güncellemesinin telefonlarımıza gelmesi çok iyi oldu.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben her an gelebileceğini düşünüyorum çok uzun sürmeyecek en geç Nisan sonu Mayıs başı gibi gelir diye düşünüyorum

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
1 Nisan'da yeni dağıtım takvimi açıklanacak o zaman daha net bilgiler elde edeceğiz
Evet daha da netleşir.Artık gelsin o kadar çok bekledik ki,hiçbir Android güncellemesini bu kadar çok beklememiştim.Çünkü bu Android 12 güncellemesi bana göre en kapsamlı,en özelleştirmeye açık olan bir güncelleme.Bu yüzden bu Android 12'yi merakla bekliyoruz.Ayrıca bu güncelleme ile ilgili bir umudum da bizim Reno 5 Lite modelinde birçok özellik kısılmış,azaltılmış.Reno 4 Lite modelinde olan mesela kenar aydınlatma bizde yok.Kişiselleştirmeler bölümü bizim modelde kısıtlı.Bu güncelleme ile yeni özellikler eklenir diye beklentim var.Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler sayın @Mcht6198