Tartışma Spotify mı YouTube Music mi?

Spotify mı? YouTube Music mi?

• Spotify

• YouTube Music

• Bunlara para vermeye gerek yok.(Mp3 vs. indirir keyfime bakarım.)

• Apple Music

• Fizy

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Başlıktada yazdığı gibi Spotify mı? YouTube Music mi? kullanıyorsunuz,kullanırsınız... veya Bunlara para vermeye gerek yok Mp3 indirir veya müzik indirme uygulamaları kullanır keyfime bakarım diyenlerden misiniz? Yukarıdaki ankette belirtebilirsiniz.İsteyen sebebini ayrıyetten yorum ile de belirtebilir.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ben böyle uygulamaların çok pil kullandığını düşündüğüm için pek sevemiyorum :(

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
4 yıldır Spotify kullanıcısı olarak yorum yapıyorum. Müzik dinlemeyi hayatımın bir parçası yaparak her alanda zevkine varmaya çalışıyorum. 4 yıldır denemediğim platform kalmadı. YouTube Music'in kütüphanesi daha geniş olabilir fakat Spotify kadar basları ve tizleri net vermediğini düşünüyorum. Bunu birçok kulaklıkla denedim, birçok telefonla denedim. Spotify gerçek anlamda 'bence' alanında lider. Kütüphanesi de ciddi anlamda zenginleşti. En önemlisi de kullanıcı arayüzü bakımından Spotify daha sade ve anlaşılır. Benim şahsi fikrim bu yönde.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
4 yıldır Spotify kullanıcısı olarak yorum yapıyorum. Müzik dinlemeyi hayatımın bir parçası yaparak her alanda zevkine varmaya çalışıyorum. 4 yıldır denemediğim platform kalmadı. YouTube Music'in kütüphanesi daha geniş olabilir fakat Spotify kadar basları ve tizleri net vermediğini düşünüyorum. Bunu birçok kulaklıkla denedim, birçok telefonla denedim. Spotify gerçek anlamda 'bence' alanında lider. Kütüphanesi de ciddi anlamda zenginleşti. En önemlisi de kullanıcı arayüzü bakımından Spotify daha sade ve anlaşılır. Benim şahsi fikrim bu yönde.
O yönden sıkıntı çekmedim hiç şuana kadar ama fazla pil tükettikleri söylenir. Bende Spotify'dan yakın zamanda YouTube Premium'a geçtim hem reklamsız video arka planda video oynatma vs. Hemde YouTube Music uygulaması Spotify'dan daha zengin birde şarkı sözleriyle aratınca falan YouTube'da hemen çıkıyor şarkılar haricinde Mp3 indirince hep aynı şarkılar çalıyor sıkılıyor insan Spotify YouTube Music vb. uygulamalarda size göre otomatik öneriler sunuyor.

W

wittroc

Guest
Hocam, tercih edecekseniz Spotify ya da Apple Music tercih edin. Geri kalanlar bunlarla yarışamaz bile.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Ben etki etmediğini düşünüyorum. Çünkü bu uygulamadan daha çok pili sömüren uygulamalar var. Sadece müzik dinleyince pili düşürür o da şöyle. Ben aralıksız 3 saat dinliyorum mesela. Bana etkisi %5 bile değildir. Telefondan telefona da değişir. 5000 mAH'lı bir bataryaya müzik uygulamalarının fazla etki etmediğini düşünüyorum.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
2013 yılından beri Spotify ile düzenli bir ilişkimiz var :D Apple Müziği de denedim, Deezer Hi-Fi planını da ama hiçbiri Spotify kadar stabil ve düzgün çalışmıyor. Varsın Hi-Fi olmasın 320kbps olsun yapacak birşey yok. Umarım bir gün Spotify Hi-Fi planı çıkarır da kayıpsız müzik dinleyebiliriz. Bu arada YouTube Music'e bir türlü ısınamadım sanırım sebebi artık YouTube'un bize Premium satmak için dakikada bir direttiği reklamlar...

W

wittroc

Guest
2013 yılından beri Spotify ile düzenli bir ilişkimiz var :D Apple Müziği de denedim, Deezer Hi-Fi planını da ama hiçbiri Spotify kadar stabil ve düzgün çalışmıyor. Varsın Hi-Fi olmasın 320kbps olsun yapacak birşey yok. Umarım bir gün Spotify Hi-Fi planı çıkarır da kayıpsız müzik dinleyebiliriz. Bu arada YouTube Music'e bir türlü ısınamadım sanırım sebebi artık YouTube'un bize Premium satmak için dakikada bir direttiği reklamlar...
YouTube'un hem kendi için, hem de diğer uygulama ve kuruluşlar için verdiği reklamlar premium almaktan çok YouTube kullanmamaya itiyor. Yaklaşık dört ay premium kullandım ve kullanırken günlük ortalama 1,5 saat video izlerdim. Şimdi ise maks. yarım saat ve sebebi ise reklamlar.