Tartışma Şu an ne yapıyorsunuz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Biraz muhabbet çene yapalım önerilerde bulunalım ?
Şu konuyu ben açar medcezire izlemeye kaçar :D ara ara bakıyorum foruma

İyi akşamlar iyi forumlar☺

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ödev yapmakla uğraşıyorum aylardır. Teslim tarihim bugün ve daha bitmedi :D vergi icra hukuku beni mahvetti....
Mesajlar birleştirildi:

Deneme çözmem gerekirken 2 aydır bomboş bir hayat sürüyorum... :(

bende de durum maalesef öyle. bomboş yaşıyorum gibi hissediyorum hatta bazen. içimden bir şey yapmak bile gelmiyor inan ki

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Deneme çözmem gerekirken 2 aydır bomboş bir hayat sürüyorum... :(
Ödev yapmakla uğraşıyorum aylardır. Teslim tarihim bugün ve daha bitmedi :D vergi icra hukuku beni mahvetti....
Mesajlar birleştirildi:

bende de durum maalesef öyle. bomboş yaşıyorum gibi hissediyorum hatta bazen. içimden bir şey yapmak bile gelmiyor inan ki
Allah kolaylık versin size bende aynı 1 ay yattık alıştık işe gidesimde gelmiyorda :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Haklısın... Bazı şeylerde biraz daha sabırlı olmamız gerek sanırım sadece. Her şeyin hayırlısı olsun başka diyecek bir şey yok :(
Ne kadarda sıkılsakda keyif almaya bakmamız lazım işe giderken ben mesala akşamı düşünmem yetiyor bi bakmışım evdeyim gerçi sabah da işteyim orasıda ayrı :D :D

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Uzun süredir çalışıyordum askere gitmeden önce kafa dinlemek için işten ayrıldım yatıyorum evde film dizi oyun vs. şuanda The Rain izliyorum herkese tavsiye ederim :D