Yardım Şuan Bir Cihaz Almış Olsanız Hangisi Olurdu

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar şuan güncel olarak almak isteseniz hangi cihazı alırdınız en son güncel sürüm ile çıkan ve en az 3 büyük android sürümü alacak marka oppoda olabilir başka önerisi olan varmı maksat bilgilenmek benim cihazım oppo reno2z ve ben çok memnunum tavsiyeleriniz benim için önemlidir

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar şuan güncel olarak almak isteseniz hangi cihazı alırdınız en son güncel sürüm ile çıkan ve en az 3 büyük android sürümü alacak marka oppoda olabilir başka önerisi olan varmı maksat bilgilenmek benim cihazım oppo reno2z ve ben çok memnunum tavsiyeleriniz benim için önemlidir
Bu çok göreceli bir soru sizin ne istediğinize ve maddi olanaklarınıza bağlı bir soru, kişiler her türlü en son modelleri söyleyebilir bir seçenekleri sunmak için belirli kriter yada maddeleriniz olabilirse daha sağlıklı olacaktır.
Biri çıkar size apple 14 pro max der yada oppo reno 7 de diyebilir

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Android tarafında Xiaomi 12T Pro/Samsung'un yeni çıkacak S23 serisi. Apple tarafında ise iPhone 13 Pro Max/iPhone 14 Pro Max alırdım.

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu çok göreceli bir soru sizin ne istediğinize ve maddi olanaklarınıza bağlı bir soru, kişiler her türlü en son modelleri söyleyebilir bir seçenekleri sunmak için belirli kriter yada maddeleriniz olabilirse daha sağlıklı olacaktır.
Biri çıkar size apple 14 pro max der yada oppo reno 7 de diyebilir
Haklısınız elif hanım her bütçe olur yeterki düzgün bir cihaz olsunda
Mesajlar birleştirildi:

Android tarafında Xiaomi 12T Pro/Samsung'un yeni çıkacak S23 serisi. Apple tarafında ise iPhone 13 Pro Max/iPhone 14 Pro Max alırdım.
İphone 11 de iyimi acaba is gorurmu
Mesajlar birleştirildi:

Oppo alacak olsaydım ülkemizde olmayan find x5 serisinden alırdım,
Samsung alacak olursam s22+,
iPhone alacak olursam 12 veya 13.
Teşekkürler iphone 11 olurmu birde ülkemizde olan hangi oppo cihazı olur sizce
Mesajlar birleştirildi:

Oppo alacak olsaydım ülkemizde olmayan find x5 serisinden alırdım,
Samsung alacak olursam s22+,
iPhone alacak olursam 12 veya 13.
Teşekkürler iphone 11 olurmu birde ülkemizde olan hangi oppo cihazı olur sizce

Upvote 0