Yardım Sürekli açılan ekran

Osmann

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite kilitleme düğmesine basıp uyku moduna alıyorum fakat her seferinden telefonun ekranı açılıp kapanıyor kafayı yedim artık yardım edin lütfen

Deutz

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güç tuşunda mı problem var acaba? Telefonu kullanırken kendi kendine kapanıyor mu peki? Sadece uyku modundayken oluyorsa telefona gelen bildirimler ekranın açılmasını sağlayabilir. Bildirimler gelince cihazı uyandır benzeri ayar ile bunu kapatabilirsiniz. Belki de bildirim ayarlarından kaynaklıdır.

Upvote 0

Osmann

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güç tuşunda mı problem var acaba? Telefonu kullanırken kendi kendine kapanıyor mu peki? Sadece uyku modundayken oluyorsa telefona gelen bildirimler ekranın açılmasını sağlayabilir. Bildirimler gelince cihazı uyandır benzeri ayar ile bunu kapatabilirsiniz. Belki de bildirim ayarlarından kaynaklıdır.
Ben telefonu kullandığım sürece hiç kapanmadı kilit tuşunda bir sorun da yok sürekli bildirim de gelmiyordu sorun bunlardan kaynaklı değil ama yinede bildirim gelince uyandırmayi kapaticam bakalım

Upvote 0

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Power tuşuyla alakalı olabilir. Benimkinin tuşu aşırı hassastı, habire ekrani açıyordu. Servise verdim tuşu temizleyip verdiler. Toz vb. kaçabiliyormuş. Şuan iyi çalışıyor.

Upvote 0