telefonu bilgisayara bağlayamıyorum

serdar78

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
merhaba opppo a74 kullanıyorum.Tüm ayarlara baktım ancak daha önce gördüğüm ama şu an göremedim bir seçenek vardı.Usb kablosu takılınca öncelik hangi seçenek gelsin
şarj olarak kullan
depolama olarak kullan
transfer olarak kullan gibi bir şeydi.Usb kablosunu takıyorum ancak telefonum sadece şarj oluyor bana hiç bir şey sormuyor ayarlarda bulamadım telefonu sıfırladım yinede düzelmedi teşekkürler
windows 10 pro kullanıyorum

zetcom

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba opppo a74 kullanıyorum.Tüm ayarlara baktım ancak daha önce gördüğüm ama şu an göremedim bir seçenek vardı.Usb kablosu takılınca öncelik hangi seçenek gelsin
şarj olarak kullan
depolama olarak kullan
transfer olarak kullan gibi bir şeydi.Usb kablosunu takıyorum ancak telefonum sadece şarj oluyor bana hiç bir şey sormuyor ayarlarda bulamadım telefonu sıfırladım yinede düzelmedi teşekkürler
Otg bağlantıyı ayarlardan açın baglanir

teknimen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
şarj olarak kullan
depolama olarak kullan
Cihaz hakkında'ya girin sürüm'e girin en üstte derleme numarası var oraya hızlıca 8 defa tıklayın geliştirici seçenekleri aktif olacak. Sistem ayarlarına girin en aşağıda geliştirici seçenekleri menüsü olacak oraya girin aşağıya doğru inin varsayılan USB yapılandırmasını bulun üzerine tıklayın açılan menüde dosya aktarımını seçin. İşlem bu kadar.