Tartışma Telefonunuzda Görmek İstedikleriniz?

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Evet gelelim bu konuya. Siz telefonunuzda hangi özellikleri görmek istersiniz. Malumunuz Amiral Gemileri ateş pahasına. Biz orta segment kullanıcıları olarak telefonunuz da nelerin olmasını istersiniz? Ben mesela Durum çubuğunun isteğime göre değişmesini isterim. Mesela kafama esince operatör adını yapmak isterim. Kafama esince durum çubuğunda ki nesnelerin yer değiştirmek isterim. Bildiğiniz gibi Android açık bir işletim sistemi. Kullanıcılar istediğinde telefonu kendi zevklerine göre ayar yapmak istiyor. Sizin istekleriniz nelerdir ?

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Evet gelelim bu konuya. Siz telefonunuzda hangi özellikleri görmek istersiniz. Malumunuz Amiral Gemileri ateş pahasına. Biz orta segment kullanıcıları olarak telefonunuz da nelerin olmasını istersiniz? Ben mesela Durum çubuğunun isteğime göre değişmesini isterim. Mesela kafama esince operatör adını yapmak isterim. Kafama esince durum çubuğunda ki nesnelerin yer değiştirmek isterim. Bildiğiniz gibi Android açık bir işletim sistemi. Kullanıcılar istediğinde telefonu kendi zevklerine göre ayar yapmak istiyor. Sizin istekleriniz nelerdir ?
İstediğiniz özellikler Xiaomi cihazlarda mevcut hatta MIUI12 ile daha detaylı ve kişiselleştirilebilir olacak.Bende ColorOs ile aynı özellikleri görmek isterdim.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
oppo'da eksikliğini hissettiğim tek şey yazı tipi şekilleri...

W

wittroc

Guest
Farklı fontlar, tema, birden fazla bildirim arayüzü ve hasret kaldığımız karanlık mod şimdilik yeterli.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
İnanıyorum ben Avrupa'yada yönelecekler her yönden güzel işler çıkaracaklar çok seviyorum telefonumu :D

forumdaki en olumlu kişi sen olabilirsin :D
Mesajlar birleştirildi:

Bir şeye alışınca yeni aldığımız telefonda o özellik olmayınca üzülüyoruz tabi. :confused: Ey Oppo duy sesimizi :rolleyes:
Mesajlar birleştirildi:

Cuk diye oturtmuşsunuz hocam. Katılıyorum.

alo, oppo lütfen yap bir güzellik... :(

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Şöyle anlatayım okumak isteyenler okusun:) iPhone 6dan itibaren 7 7 plus 8 plus X Xs max bütün cihazları kullandım telefon değiştirme hastalığı vardı bende ve iPhonedan başka cihaz kullanamam falan diyordum hep en son Xs maximi satıp uygun yollu bir android cihaz almaya karar verdim mi 9t ile reno 2z arasında kaldım ve tercihimi 2z den yana kullandım pişman değilim o android kullanamam vs. dediğim ön yargımı benden aldı güncelleme olayınıda takmamaya çalışıyorum kendilerini düzeltecekler ve daha geliştirecekler diyerek olumlu düşünüyorum ilerde yeni çıkacak cihazlarını almayı düşünüyorum harbiden çok sevdim telefonu:D:p

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Şöyle anlatayım okumak isteyenler okusun:) iPhone 6dan itibaren 7 7 plus 8 plus X Xs max bütün cihazları kullandım telefon değiştirme hastalığı vardı bende ve iPhonedan başka cihaz kullanamam falan diyordum hep en son Xs maximi satıp uygun yollu bir android cihaz almaya karar verdim mi 9t ile reno 2z arasında kaldım ve tercihimi 2z den yana kullandım pişman değilim o android kullanamam vs. dediğim ön yargımı benden aldı güncelleme olayınıda takmamaya çalışıyorum kendilerini düzeltecekler ve daha geliştirecekler diyerek olumlu düşünüyorum ilerde yeni çıkacak cihazlarını almayı düşünüyorum harbiden çok sevdim telefonu:D:p

senin adına sevindim :) ben de memnunum telefonumdan, ufak tefek sorunlar olsa da seviyorum. yıllardır samsung kullandım en sonunda değiştirme kararı aldım ve oppo satın aldım. pişman değilim şu anlık. :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Hocam güncelleme konusunda tabii ki biz kullanıcılar olarak yenilikler bekliyor ve bu evrede insanoğlunun doğasında zor olan 'sabrı' gösteremiyoruz. Doğamız bu. Ama beklenen güzelse beklemek güzeldir. Sabırsız arkadaşlarımız var ve sonuna kadar hak veriyorum. Çünkü yenilik istiyorlar ve dünyada ve ülkemizde şu zor zamanlarda uğraşımız telefon oldu. Ama şu da var. Ben rom işlerinden pek anlamıyorum beceremiyorum daha doğrusu. Rom işini çözsem güncelleme umrumda dahi olmayacak.

galiba en güzel cevap bu. evet teknoloji çağındayız, hepimiz yenilik bekliyoruz. ama biraz "sabır" :)