Tartışma Telefonuzdan ne kadar memnunsunuz? Anlatın biraz bize...

Telefonunuzdan nekadar memnunsunuz?

• Çok

Kullanılan: 14 43.8%
  • Normal

Kullanılan: 14 43.8%
  • Memnun değilim neden belirtebilirsiniz..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Aldığıma bin pişmanım neden belirtebilirsiniz...

Kullanılan: 4 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    32

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
neden mesela anlatır mısınız biraz
Hocam iPhone sonuçta ne kadar oppo üst segmentleri yada başka markanın olsa da iPhone nun o donanımla o yazılımla yaşattığı haz bambaska biliyorsunuz zaten
Mesajlar birleştirildi:

Hocam iPhone sonuçta ne kadar oppo üst segmentleri yada başka markanın olsa da iPhone nun o donanımla o yazılımla yaşattığı haz bambaska biliyorsunuz zaten
Ayriyetten popüler uygulama oyun optimizasyonlari güncelleme sadikligi nicesi

Limec

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
iPhone X kullanmış biri olarak söylüyorum ki iPhone asla bir oyuncu telefonu olamaz. Sebebi elbette çok güçlü o ayrı fakat iPhone yazılımsal olarak cihaz ısınınca ekran parlaklığını kesmekte ve herhangi bir müdaheleye izin vermemektedir. Ayrıca 11 Pro Max harici batarya kapasiteleri de yetersiz ve şarj dolum süresi de yetersizdir. iPhone X in bu meselesi ile ilgili Apple Destek ile ilgili konuşmamda bana iPhone'nu nuz sizin oyun konsolunuz değildir diye cevap almıştım.)))

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
iPhone X kullanmış biri olarak söylüyorum ki iPhone asla bir oyuncu telefonu olamaz. Sebebi elbette çok güçlü o ayrı fakat iPhone yazılımsal olarak cihaz ısınınca ekran parlaklığını kesmekte ve herhangi bir müdaheleye izin vermemektedir. Ayrıca 11 Pro Max harici batarya kapasiteleri de yetersiz ve şarj dolum süresi de yetersizdir. iPhone X in bu meselesi ile ilgili Apple Destek ile ilgili konuşmamda bana iPhone'nu nuz sizin oyun konsolunuz değildir diye cevap almıştım.)))
Haklilar fazla abartmadan oynucan

Berkay Gedik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Mesajlar birleştirildi:

Ayriyetten popüler uygulama oyun optimizasyonlari güncelleme sadikligi nicesi
aslında apple sevmem ama güncelleme konusunda çok iyiler keşke android üreticileride öyle olsa

burkan11

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok performanslı telefon 2z kullanıyorum memnunum fakat güncelleme olayından dolayı soğudum baya