Tema Mağazası kurulum sorunları bildirme başlığı

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Cihazım Oppo Reno 2z CPH1951 yani Avrupa modeli, ColorOS 7 yüklü (forumda anlattık nasıl yükleneceğini, fikir Ahmet02 ve bana aittir), Theme Store yüklü geliyor fakat uygulama olarak gözükmüyor, sistem servisi olarak gözüküyor, Theme Store 7.1 APK sını yükledim, yine aynı. Telegram grubunda baktım, hintlilerde çalışıyor, anlaşılan Avrupa versiyonlarına daha izin vermemişler. Eski versiyonu falan varsa yada modlu, nasıl yükleyebilirim ?
Forumda anlatımı mevcut modlamasını yaptım ama kuruluyo duvar kagıtları çalışıyor, temalar çalışmıyor maalesef..Forumda 6.3 theme store mevcut, çalışıyor.

Keremsefa35

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z ColorOS 7 theme store çalışmıyor. Elime fırsat geçerse eğer system dizinindeki apk yı değiştirerek deniycem. Bilgi veririm size

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Forumda anlatımı mevcut modlamasını yaptım ama kuruluyo duvar kagıtları çalışıyor, temalar çalışmıyor maalesef..Forumda 6.3 theme store mevcut, çalışıyor.
Maalesef kurulamıyor, hali hazırda olduğu için ve kaldıramıyorum da sizinkini yükleyebilmek için, çünkü sistem uygulaması, ancak root yetkisi verilirse kaldırabilirim.

Neoss

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Rx17 Neo kullanıyorum bütün yöntemleri denedim hiçbiri yüklenmedi eksiğim de yok hondistan bölgesi isteyen güncellemde yüklü niye böyle oluyorsa anlamadım

Aslı Demir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Oppo Tema Mağazası (Theme Store) APK dosyası başlığında kurulumu "Kurulum Yöntemleri" maddelerinden hiçbirisi ile yükleyemeyen arkadaşlar bu başlığın altına sorunu açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Sadece "yüklenmedi, olmadı" gibi mesajlar hiçbir anlam ifade etmemekte ve size yardımcı edemememize neden oluyor, bu sebeple sorunu açıklarsanız iyi olur.
6.3 yüklü ve açılıyor fakat ne tema nede font lar yok temalar indirilmiyor gösteriliyor fakat klosorlerde açıyor ama 5dk deneme olarak açıyor yardımcı olursanız sevinirm telefon modewlim oppo a5s coloros surumu 5.1