Tartışma Turkcell PUBG Mobile Turnuvası

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Mesajlar
1,332
Çözümler
20
Puanları
28,350
Tüm PUBG Mobile severlerin katılabileceği Turkcell turnuvası 20 Nisan’da başladı.

Turnuvaya katılmak için yapman gerekenler:
 • Hemen BiP Turkcell Gaming kanalını takip et! Takip etmek için !
 • Maçların bir gün öncesinde bu kanaldan sorulacak soruya en hızlı doğru yanıtı veren 100 kişiden biri ol!
 • Sana yollanacak oda şifresi ile oyuna katıl!
 • Unutma hafta içi her gün yapılacak maçların ilk 20’leri 26 Nisan’daki finalde büyük ödüller için yarışacak!
 • Çorba parasının yanında sandık kuponları da senin olsun!


Büyük Turnuva Katılım ve Kazanma Şartları
 • 20.04.2020- 26.04.2020 tarihleri arasında düzenlenecektir.
 • Turnuvaya Turkcell müşterisi veya Turkcell müşterisi olmayan tüm oyuncular katılabilecek.
 • Turnuvaya sadece mobil cihaz (cep telefonu ve tablet) kullanıcıları katılabilecektir. PC emulatörü ile oyuna giriş yapan kişiler maçlara alınmayacaktır.
 • Yukarıda yer alan tarihler arasındaki Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 18.00’da 100 kişinin katılacağı birer ön eleme maçı yapılacak ve her ön eleme maçının ilk 20 kişisi Pazar günü yapılacak Final maçına katılmaya hak kazanacaktır.
 • Ön eleme maçlarına; maçtan bir gün önce saat 19.00’da BiP Turkcell Gaming kanalından sorulacak sorulara en hızlı cevap verip oyun içerisindeki oyuncu ismi ve rakamsal kullanıcı ID bilgisini paylaşan ilk 100 kişi katılabilecektir. Kişilerin oyunun içerisinden turnuvanın yapıldığı “room”a girebilmesi için gerekli şifre BiP Turkcell Gaming kanalı üzerinden maç saatinden önce kullanıcılara gönderilecektir. Şifreler erken gelse dahi maçlar belirtilen saatte başlayacaktır. Her bir ön eleme maçına katılım için farklı bir yarışma yapılacaktır. Bir kişi birden fazla ön eleme maçına katılabilir. Birden fazla ödül kazanabilir. Ancak Pazar günü düzenlenecek Final maçına sadece bir katılım hakkı elde edebilir. Turkcell BiP kanalından yapılacak yarışma ve PUBG Mobile oyununda oynanacak maçların saatini ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Maçlara katılan oyuncuların kazandıkları ödülleri alabilmeleri için turnuva süresi boyunca oyuncu isimlerini ( nicknamelerini) değiştirmemeleri gerekmektedir, değiştirdikleri takdirde ödül haklarını kaybedeceklerdir. Turkcell bu konuda herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.
 • Şifre gönderim yapılmış tüm kişiler odaya girdiğinde maçlar zamanın önce başlayabilir. Ancak başlangıç saatinde oda dolmamış olsa dahi maç başlatılacaktır. Bu saatten sonrasında şifre almış kişiler oyuna girmemiş ise katılım hakları geçersiz olacaktır.
 • Büyük Turnuva ön eleme maçlarında 1. Olan kişilere birer adet “Klasik Sandık Kuponu x 2”, 2-11 aralığında yer alanlara birer adet Hediye Oyna paket hediye edilecektir. Büyük Turnuva’nın Pazar günü oynanacak Finalde Turkcell tarafından belirlenecek puanlama sistemine göre; 1. Olan kişiye bir adet “Klasik Sandık Kuponu x 5”, 2-10 sıralama aralığında olan kişilere birer adet “Klasik Sandık Kuponu x 2”, 11- 30 sıralama aralığında yer alanlara birer adet Hediye Oyna paketi hediye edilecektir.
 • Kazanan kişilere kodların gönderimi kazanılan müsabaka sonrasındaki 1 ay içerisinde BiP Turkcell Gaming kanalından yapılacaktır. Kişilerin Hediye Oyna paketinden yararlanabilmesi için Turkcell müşterisi olması gerekmektedir.
 • PUBG Mobile maçları sırasında oyuncuların yaşayabileceği sorunlardan Turkcell sorumlu değildir.
 • Maçlar sırasında şebeke, mobil cihaz, aksesuar kullanımı, yazılım hatası vs. gibi teknik nedenlerden dolayı maçtan çıkan yarışmacılar tekrar maça dahil olamazlar. Katılım hakları geçersiz sayılır. Bu hak yerine başka bir katılım hakkı verilmez. Ancak başka bir maç için, o maça özel BiP Turkcell Gaming kanalından yapılacak yarışmayı kazanması halinde maçlara katılım hakkı elde edebilir.
 • Turnuvalarda ön eleme maçlarının BiP Turkcell Gaming kanalından yapılacak yarışmalarda doğru cevaplama süresinde BiP sistemi esas alınacaktır.
 • Kazanan kişiler BiP sistemi üzerinden bilgilendirilecektir. Ön eleme maçlarında BiP kanalından sorulan soruya doğru yanıt veren kişilerin oyun içerisindeki oyuncu isimlerini ve rakamsal ID’lerini BiP sistemine göndermeleri zorunludur. Oyuncu ismini göndermeyen kişiler en kısa sürede doğru yanıt veren 100 kişi arasına girseler bile turnuvaya katılamazlar.
 • Ön eleme maçlarına ve Final maçlarına katılım için kişilere BiP sistemi üzerinden turnuva maçına özel olan “room ID” ve “şifre”nin gönderilecektir. Turnuva odasına bu kişiler dışında giriş yapan kişiler odadan atılacaktır. Bu kişiler hediye sıralamalarında yer almış olsalar dahi hediyeleri verilmeyecek, hak sıralamada bir alttaki kişiye geçecektir.
 • BiP Turkcell Gaming kanalında yapılacak yarışmalara katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Katılımcı yarışmaya katılmakla Turkcell tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Ödül kazanlarının; ödüllerini alabilmesi ve eşleştirme yapılabilmesi için PUBG Mobile oyunundaki isimlerinin, kişisel bilgilerinin ve ödül kazanması durumunda adreslerinin alınması zorunlu olduğundan bu verilerin toplanmasına rıza göstermiş sayılır.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcılar gerçek kişi olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül oyunların sıralamasındaki diğer katılımcılara sırayla geçer.
 • “Klasik Sandık Kuponu x 5” ve “Klasik Sandık Kuponu x 2” kodlarının aktivasyonu adresi üzerinden yapılmaktadır. Hediye Oyna paketi kodlarının aktivasyonu için müşterinin verilen kodu “HEDIYE OYNA boşluk KOD” yazarak 2200’a göndermeleri gerekmektedir. Kazanılan ödüllerin kullanımları konusunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Katılımcıların turnuva sırasında hile ve hack kullanımı, oyun hatasından yararlanma vb. gibi haksız rekabete yol açacak kullanımlarda bulunması ve durumun tespiti halinde katılımcı turnuvadan atılır ve diğer turnuvalara katılamaz. Bu durumdaki kullanıcının sıralamaya girip kazandığı herhangi bir ödül var ise iptal edilir. Katılımcı ödül üzerinde herhangi bir hak iddia edemez. Turkcell bu kişilerin ödüllerini iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Yarışma kapsamında hediye edilen ödüller kişisel kullanım içindir. Devredilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell bu durumda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Turkcell kazanana karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazanan, bu durumda Turkcell’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder.
 • Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Turkcell’in verilecek ödülü tek taraflı olarak -iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Turkcell aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Turkcell’e her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
 • Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Turkcell’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Turkcell’in yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Turkcell İletişim Hizmetleri gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihlerinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Turnuva yarışmalarına katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • Müşteriler OYNA yazıp 2200’a göndererek ayda 9 TL’ye Oyna paketi alabilirler. Ayrıntılar için
 • Müşteriler OYNA İZLE yazıp 2200’a göndererek ayda 19 TL’ye Oyna İzle paketi alabilirler. Ayrıntılar için
Detaylar için:
 
Üst