Türkiye'ye Android 13 Tabanlı ColorOS 13 ne zaman gelicek?

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Babamın telefonu Samsung A12 ve ona Android 13 gelmiş hatta geleli baya oluyor arkadaşlarımın cihazlarına da Android 13 gelmeye başladı, Fakat Oppo Türkiye'ye bir kaç model hariç henüz dağıtıma başlamadı. Sizce Oppo ne zaman Android 13'ü Türkiye'ye dağıtır?

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Babamın telefonu Samsung A12 ve ona Android 13 gelmiş hatta geleli baya oluyor arkadaşlarımın cihazlarına da Android 13 gelmeye başladı, Fakat Oppo Türkiye'ye bir kaç model hariç henüz dağıtıma başlamadı. Sizce Oppo ne zaman Android 13'ü Türkiye'ye dağıtır?
Burada her kafadan bi ses çıkar en iyi bilgiyi oppo Türkiye müşteri hizmetleri verecektir.
Not: oppo reno 5 lite color OS 11.1 android 11 sürüm kullanıyorum memnunum.

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Burada her kafadan bi ses çıkar en iyi bilgiyi oppo Türkiye müşteri hizmetleri verecektir.
Not: oppo reno 5 lite color OS 11.1 android 11 sürüm kullanıyorum memnunum.
Bende Oppo A74 ColorOS 12'den memnunum ama sunduğu özellikler yetersiz geliyor ve zaten çoğu özellik ve uygulama Türkiye kayıtlı cihazlarda yok belki Android 13'le beraber theme store, omoji, quick glance gibi şeyler gelir diye bekliyorum.

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Müşteri hizmetleri hiç bir zaman net cevap vermiyor kaç kere arayıp konuştum.
Bu sefer colorOS 13 erken gelir çünkü colorOS 12 alacak telefon sayısından daha az telefon var bu yüzden sıra erken gelir Güvenlik güncellemeleri aksamasaydi iyiydi ya en azından ufak tefek değişiklikler oluyordu o güncellemelerle.

Son düzenleme:

Kerim19

Taze Üye
Üye
Arkadaşlar oppoya mail attım coloros 13 ve android 13 için ancak yeterli cevap alamadım. Onlarda bilmiyor ne zaman geleceğini oppo reno 5 lite kullanıyorum çok memnunum telefonumdan hatta çevremde çoğu insana aldırdım oppo ancak guncelleme sorunu hep var
Mesajlar birleştirildi:

Twitter da okuduğum bir haber vardı oppo Türkiye'den çekilecek diye doğruluk oranı nedir bilmiyorum çok severek kullanıyorum ancak çekilirse opponun suanki pahaliligindan eser kalmaz.
Mesajlar birleştirildi:

Twitter da okuduğum bir haber vardı oppo Türkiye'den çekilecek diye doğruluk oranı nedir bilmiyorum çok severek kullanıyorum ancak çekilirse opponun suanki pahaliligindan eser kalmaz.

Son düzenleme:

Ayhansenn

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Kaba dil kullanımı
Opponun telefonları hem stabil değil hem arayüzü tutarsız hep kasıyor güncelleme gelse ne olur çekilse daha iyi telefonları hep kötü Reno 8t çıktı dandik modelleri Türkiye'de anca neneme vereyim bunu :#

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Opponun telefonları hem stabil değil hem arayüzü tutarsız hep kasıyor güncelleme gelse ne olur çekilse daha iyi telefonları hep kötü Reno 8t çıktı dandik modelleri Türkiye'de anca neneme vereyim bunu :#
Oppo kullanma o zaman sen oppoyu beğenmedin diye herkes mi beğenmeyecek hadi git işine
Mesajlar birleştirildi:

Oppo kullanma o zaman sen oppoyu beğenmedin diye herkes mi beğenmeyecek hadi git işine