Çözüldü Uygulamalardan atma sorununa yönelik

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar :)
Birkaç hafta önce galeriden ve kameradan atma sorunu yaşıyorduk, Google'ın güncellemelerini kaldırarak çözmüştük. Google sorunu çözüldü mü bilen var mı, play store'da bir sürü güncelleme birikmiş.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben de Reno 2Z kullanıyorum ve uygulamalardan atma gibi bir sorun yaşamıyorum. Play Store deki tüm güncellemeler de yüklü. Bende sorun kardeşim. Senin de bayramın kutlu olsun.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de Reno 2Z kullanıyorum ve uygulamalardan atma gibi bir sorun yaşamıyorum. Play Store deki tüm güncellemeler de yüklü. Bende sorun kardeşim. Senin de bayramın kutlu olsun.
Anlıyorum şu an ben de yaşamıyorum zaten Ercan abi :) Güncelleme kaldırınca düzelmişti ya bayadır da yapmıyorum soruym dedim güncellemeleri yapıyor mu kullanıcılar diye. Teşekkür ediyorum

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Anlıyorum şu an ben de yaşamıyorum zaten Ercan abi :) Güncelleme kaldırınca düzelmişti ya bayadır da yapmıyorum soruym dedim güncellemeleri yapıyor mu kullanıcılar diye. Teşekkür ediyorum
ben hâlâ yasiyorum,muzikden atiyor kamera galeri onun disinda bazi baska uygulamalar falan hep atiyor. guncellemelerimi yaptim ama az da olsa sorun devam ediyor maalesef

Upvote 0