Tartışma Uygulamalarımızı Paylaşıyoruz !

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Yok artık, süpermiş. Ben de oyun filan oynamam genellikle sosyal medya ve internet tarayıcı. %55ken 4.5 saat ekran süresi alıyorum. 8.5 saat muazzam birşey. Greenify öncesi ne oluyordu tahminen bu sure?

Normalde ben de oyun oynamam. Çoğunlukla telefonu whatsapp instagram için kullanıyorum ama en çok whatsapp. Ortalama bu uygulama öncesi süre 5.5 6ya yakın oluyordu. Gerçekten uygulama aşırı iyi. Ben hiç böyle olacağını düşünmemiştim. Yalnız benim parlaklığım hep kısıktır, full siyah arka plan kullanırım her yerde ve sürekli wifi'ye bağlıyım wifi çekimi de kuvvetli oldukça belki bunların da etkisi vardır uygulama harici düşünürsek

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Greenifyda nedense otomatik uyutma çalışmıyor bende. Ekranı kapattigimda normalde otomatik uyutmasi lazım ama yapmıyor.

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
@sharK ve @Yuzukan kontrol etmenizi rica edeceğim. Lütfen arkada uygulamalar çalışırken telefonun ışığını kapatıp tekrar açip greenifya girer misiniz? Sizde aşağıdaki uyari çıkmıyor mu? Otomatik uyutma gerceklestirilemiyor diye. Yoksa manuel mi uyutuyorsunuz siz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-12-01-28-24-43_c03cdb31eaaa1c4b02d62121756fda7b.png
    Screenshot_2020-05-12-01-28-24-43_c03cdb31eaaa1c4b02d62121756fda7b.png
    233.1 KB · Görüntüleme: 18

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
@sharK ve @Yuzukan kontrol etmenizi rica edeceğim. Lütfen arkada uygulamalar çalışırken telefonun ışığını kapatıp tekrar açip greenifya girer misiniz? Sizde aşağıdaki uyari çıkmıyor mu? Otomatik uyutma gerceklestirilemiyor diye. Yoksa manuel mi uyutuyorsunuz siz?

Ben de böyle bir şey çıkmıyor. Pek anlayamadım sorunu da :(

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de böyle bir şey çıkmıyor. Pek anlayamadım sorunu da :(
Ben ayarlardan otomatik uyut seçeneğini seçtim. Yani telefonun ekranini kapattığında sectigin uygulamalari otomatik uyutmasi lazım ama uyuyamıyorum diyor fotodaki hatayı vererek. Bir diğer seçenek de el ile uyutma Zzz tuşuna basarak. Size el ile mi uyutuyorsunuz sayın mali müşavir adayı :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ben ayarlardan otomatik uyut seçeneğini seçtim. Yani telefonun ekranini kapattığında sectigin uygulamalari otomatik uyutmasi lazım ama uyuyamıyorum diyor fotodaki hatayı vererek. Bir diğer seçenek de el ile uyutma Zzz tuşuna basarak. Size el ile mi uyutuyorsunuz sayın mali müşavir adayı :)
@Yuzukan bana şöyle demişti ayarlar için buraya kopyalıyorum. Ben sadece 2 uygulamayı uyutmadım :)

Otomatik uyut seç
Always ignore background free bunuda seç tamamdır
Bunları seçmezsen elle uyutmaya uğraşırsın Uyut ve kilitle yi kullanma oppoda biraz dengesiz

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
@Yuzukan bana şöyle demişti ayarlar için buraya kopyalıyorum. Ben sadece 2 uygulamayı uyutmadım :)

Otomatik uyut seç
Always ignore background free bunuda seç tamamdır
Bunları seçmezsen elle uyutmaya uğraşırsın Uyut ve kilitle yi kullanma oppoda biraz dengesiz
Vallahi aynı şeyler bende de seçili ama otomatik uyutamiyor valla anlamadım.
Mesajlar birleştirildi:

Otomatik uyutu secince erisilebilirlik ekranı aciliyor ya oradan greenify aktif etmemiz gerekiyor, ben erisilebilirlikte en alttakini aktif ettim. Onu da doğru yaptim değil mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-12-11-46-29-19.png
    Screenshot_2020-05-12-11-46-29-19.png
    124.7 KB · Görüntüleme: 24

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Vallahi aynı şeyler bende de seçili ama otomatik uyutamiyor valla anlamadım.
Mesajlar birleştirildi:

Otomatik uyutu secince erisilebilirlik ekranı aciliyor ya oradan greenify aktif etmemiz gerekiyor, ben erisilebilirlikte en alttakini aktif ettim. Onu da doğru yaptim değil mi?
Evet doğru bende öyle yaptım. Daha sonra ayarlara girerek always ignore seçtim. Elle uyutmayı dener misiniz?

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet doğru bende öyle yaptım. Daha sonra ayarlara girerek always ignore seçtim. Elle uyutmayı dener misiniz?
Elle uyutuyor onda sorun yok, uygulama ikonuna basılı tutunca uyut ve uyu var ona basınca da oluyor ama otomatik olmuyor. Siz greenify actiginizdaki ekran goruntusunu paylaşabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Arkada uyutulmasini istediğiniz bazı programlar açık kalsın sonra telefon ekranini kapatip tekrar açın hicbirseye girmeden greenifya girip ekran görüntüsü alın :)

Son düzenleme: