Tartışma Uygulamalarımızı Paylaşıyoruz !

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Elle uyutuyor onda sorun yok, uygulama ikonuna basılı tutunca uyut ve uyu var ona basınca da oluyor ama otomatik olmuyor. Siz greenify actiginizdaki ekran goruntusunu paylaşabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Arkada uyutulmasini istediğiniz bazı programlar açık kalsın sonra telefon ekranini kapatip tekrar açın hicbirseye girmeden greenifya girip ekran görüntüsü alın :)
Ekranın üstüne yazma izini verin. Sonra menüde üzerine basılı tutun uyut kısayolunu ana ekrana ekleyin ekranı kilitlemeden bir kere basın uyutsun sonra tuşları kilitleyin
Normalde ben de oyun oynamam. Çoğunlukla telefonu whatsapp instagram için kullanıyorum ama en çok whatsapp. Ortalama bu uygulama öncesi süre 5.5 6ya yakın oluyordu. Gerçekten uygulama aşırı iyi. Ben hiç böyle olacağını düşünmemiştim. Yalnız benim parlaklığım hep kısıktır, full siyah arka plan kullanırım her yerde ve sürekli wifi'ye bağlıyım wifi çekimi de kuvvetli oldukça belki bunların da etkisi vardır uygulama harici düşünürsek
Beğenmenize sevindim :)

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Anlaşıldı kimsede calismiyor otomatik uyutma özelliği. @Yuzukan usta manuel olarak uyutabiliyorum zaten, otomatik uyutmuyor. Sanırım sende de olmuyor.

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Donate versiyon indirdim greenify'in, sistem uygulamalarını da uyutabiliyorsunuz bu versiyon ile, hava durumu, hava durumu hizmeti ve haritaları da uyuttum iyi oldu. Daha başka uyutmaya korktum vardır aslında uyutmakta sakinca olmayan başka sistem uygulamaları da :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Ekran Açık süresi 1saat15 dakika ve şarjım %71 acaba benim bataryamdamı sorun var yada uygulamadamı sorun var sadece instagram whatsapp ve sistem uygulamalarından bi kaç tanesi uyumuyor
1 saattir ilginç birşey oluyor, zzz'a basıyorum ya da uyut kisayoluna basiyorum hiç tepki vermiyor, uyutmuyor. Yani manuel de olmuyor :)
Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin gelen ekranda telefonum rootlu değil gelen izinlere izin verin
Ayarlar kısımından Always free back olanı ve otomatik uyut seçiniz

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin gelen ekranda telefonum rootlu değil gelen izinlere izin verin
Ayarlar kısımından Always free back olanı ve otomatik uyut seçiniz
Otomatik uyut kullanmıyorum ama manuel olarak bütün uygulamalar uyutulmus şekilde ama ekran süreleri fotoğraftaki gibi sizce normal mi hocam
Screenshot_2020-05-13-00-02-51-40.png
Screenshot_2020-05-13-00-02-51-40.png