Tartışma Uygulamalarımızı Paylaşıyoruz !

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Ben otomotik uyutmayi kullanmıyorum ama bazen uygulama takılıyor gibi manuel uygulama filan çalışmıyor onun sorununu çözmeye çalışıyorum uygulamayı uyut diyorum uyutmuyor
Uygulama sarı uyarı verirse manuli seçin çıkın bazen saçmalayabilir rootsuz kipte oppo muz sağolsun bu durumun 2 çözümü var kaldırıp yenden kurmak yada uygulama verilerini silp yenden ayarlamak malum ben ikinciyi sçiyorum bende uygulama çok :/

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Uygulama sarı uyarı verirse manuli seçin çıkın bazen saçmalayabilir rootsuz kipte oppo muz sağolsun bu durumun 2 çözümü var kaldırıp yenden kurmak yada uygulama verilerini silp yenden ayarlamak malum ben ikinciyi sçiyorum bende uygulama çok :/
Dediğiniz gibi rootsuz olduğundan sıkıntı oluyor muhtemelen.
Verileri silip tekrardan uyutma ayarlarını yapmak daha basit oluyor

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ben çok fena kıskandım o ekran süresini ne yalan soylim :) acaba @sharK arkadaşımız arada şarja takıp bir süre şarj mi etti telefonu yoksa imkansizdan bira daha mümkün bu olay :)

normalde de 5-6 saati buluyor. sizlere dediğim gibi, telefonumda günlük en fazla %90 whatsapp kullanıyorum. whatsappta geçen süre çoğunlukla o. bazen uçuş moduna alıp wifi'ye bağlanırım. oyun oynamam, youtube girmem, herhangi uygulamada öyle vakit geçirmem. %90 whatsappta geçiriyorum.