sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Swiftkey kullanıyordum fakat son zamanlar kasma ve donmaya başladı bende. Böyle sorunla karşılaşan var mı?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Swiftkey kullanmanızı şahsen tavsiye etmiyorum. Aldığı izinlerden ve verileri topladığından ötürü.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Swiftkey kullanmanızı şahsen tavsiye etmiyorum. Aldığı izinlerden ve verileri topladığından ötürü.
Telefonu ilk aldığım zaman kullanmıştım fakat kasma yaptığı için sildim. Arkadaşımda da A5 2020 var onda da kasmaya başlamıştı. Ama tabii güvenli olması daha çok önemli

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Oppo ile gelen gboard (google klavye) bence en iyisi önceki telefonumdada kullanıyordum :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Gboard klavye şuana kadar kullandığım en güzel klavye diyebilirim. iPhone'dan geçtim bazen arkadaşların android cihazlarında bir şey yazmak için vs kullanıyordum ve diğer klavyeler ile rahat yazamıyordum. Gboard çok rahat geldi.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Greenfy Uyutma programını da unutmayalım ben kullanıyorum hem sarja ve ram e etkisi büyük, telefonda uygulama ve oyunların kafasına göre çalışmasını engelliyor . whatsapp gibi programlar kullanıyorsanız bildirim alamıyabilirsiniz gerçi ben kafaya çok takmıyorum da
Öneririm .. reklam gibi olmasın ama piyasanın en iyisi forumda konusuda mevcut :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Samsung cihazımda da şuan ki cihazımda da bu uygulamayı kullanıyorum. Batarya sağlığını, şarj edilirken ısınma vs. gibi bilgileri size aktarıyor.