Tartışma Verilerinin Facebook'la paylaşılmasına izin vermeyenler WhatsApp kullanamayacak !!

WhatsApp'ı bırakacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    52

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
O Amerika seçimlerinde çıkan iddiadan sonra bende sizin gibi düşünüyorum, sıkıntı olacak hep.
Peki siz kabul edecek misiniz yoksa başka programa geçiş mi yapacaksınız?
Beni takip ettikleri yerlerin haddi hesabı yok, ha kabul etmişim ha etmemişim değişmeyecek benim için :) Ama bekletiyorum şimdilik. Gruplar vs. Bip'e geçmeyi düşünürse Bip'e geçeceğim ben de.

Turkcell'e burada çok büyük bir fırsat var bence işi gücü bırakıp tüm reklam bütçelerini Bip'e harcamalılar şu anda.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Beni takip ettikleri yerlerin haddi hesabı yok, ha kabul etmişim ha etmemişim değişmeyecek benim için :) Ama bekletiyorum şimdilik. Gruplar vs. Bip'e geçmeyi düşünürse Bip'e geçeceğim ben de.

Turkcell'e burada çok büyük bir fırsat var bence işi gücü bırakıp tüm reklam bütçelerini Bip'e harcamalılar şu anda.
Turkcell Bip'e hız verecektir bencede.
Teşekkür ederim bilgiler için :).

• Beğen
Tepkiler: asK

yiitgven7x

.
Aktif Üye
An itibari ile sözleşmenin geri çekildiği söyleniyor. Resmi bir açıklama yok, sadece bir iddia.

turkuazturk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesele kişisel verilerimizi kullanması değil, bunu yasal olmadan yaptığı bilinen birşey. ABD seçimlerinde Trump kazandığı zaman Facebook kişisel verileri sızdırdığı için suçlu bulunmuştu. Burada mesele ab ile bizi ayrı tutması. Ben şahsen eğer değişiklik yapmazsa sileceğim WhatsApp uygulamasını. Telegram, bip, Signal, dedi vb birisine topluca geçiş olacak. Şuan telegrama talep fazla gibi.

Ozan Ali Balsoy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Ben coooooktaaaan telegrama geçtim bile . Hiç gerek yok . Gözümden düştü artık whatsap. Bu saatten sonra güvenim kalmadı . Sözleşmeyi geri çekse bile insanların aklında hep bir şüphe kalacak