• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Y15 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Akıllı cep telefonları arasında kırmızı ve mavi renkleri ile dikkat çeken Vivo Y15 özelliklerinin teknik olanları da müşterileri memnun edecek tarzdadır. Cihazda 5000 mAh kapasiteli batarya kullanılarak şarj sorunu ortadan kaldırılmaya çalışılmıştır. 6.35 inç büyüklüğünde olan ekran boyutu ise IPS LCD ekran ile desteklenmiştir. Çerçevesiz tasarımı sayesinde şık bir görünüm sağlayan akıllı cep telefonun arkasında parmak izi okuyucu konulmuştur. İlk sunumunda Vivo Y15 fiyatı olarak 180 € belirlenmiştir. Cihazın kamera ve donanım özelliklerine göre fiyatı uygun bulunmaktadır. 16 MP önde, 13 MP, 8 MP, 2 MP arkada, toplamda 4 kamera bulunan cihazın kamara algı kalitesi de yüksektir.
 
Reklam
Üst