• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Z3x Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Piyasa ortalanmalarına bakıldığında 160 € civarında olan Vivo Z3x fiyatı oldukça uygun bulunmaktadır. Üstelik cihazın donanımı ve teknik özellikleri oldukça gelişmiştir. Cihaz 64 GB dâhili hafıza ile satışa sunulmasına karşın microSD kart ile hafızası 256 GB’a kadar yükseltilebilmektedir. . Android OS işletim sistemi ile çalışan cihazda 4 GB Ram yer almaktadır. Vivo Z3x özelliklerinden merak edilenler kameralarla alakalı olanlardır. 3.260 mAh bataryası olan cep telefonunda ikisi arkada biri önce toplamda üç kamera vardır. Ön kamerada çözünürlük boyutu 20 MP şeklindedir. Arka kameralarda ise 13 MP ve 2 MP çözünürlükleri bulunmaktadır. Tercih eden kullanıcılar cihaza çift SIM kart takabilmektedir.
 
Reklam
Üst