Tartışma VPN ile güncelleme alma

kalkan99

Üyecik
Üye
Cihaz
RX17 Pro
arkadaşlar,
ilk android 9 dan 10 a geçişte kazakistan bölge ve vpn ile alındı.
bugünde android 10 daki güncellemeyide Hindistan bölge ve vpn ile aldım.
durum bu

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Arkadaşımızın demek istediği Android 9 iken cihazı Kazakistan bölgesine geçip Kazakistan'a bağlı VPN ile Android 10 güncellemesini almış. Sonrasında ise Android 10'un kendi içerisindeki yeni minör güncellemeyi bugün bölge ve VPN'i Hindistan iken almış. Yanlış anladıysam düzeltin.

W

wittroc

Guest
Arkadaşımızın demek istediği Android 9 iken cihazı Kazakistan bölgesine geçip Kazakistan'a bağlı VPN ile Android 10 güncellemesini almış. Sonrasında ise Android 10'un kendi içerisindeki yeni minör güncellemeyi bugün bölge ve VPN'i Hindistan iken almış. Yanlış anladıysam düzeltin.
Teşekkürler hocam
Mesajlar birleştirildi:

arkadaşlar,
ilk android 9 dan 10 a geçişte kazakistan bölge ve vpn ile alındı.
bugünde android 10 daki güncellemeyide Hindistan bölge ve vpn ile aldım.
durum bu
Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı? Ayrıca kullandığınız vpn'i yazarsanız sevinirim <3

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Bende Reno 2Z kullanıcısıyım. Reno 2Z için 25 Nisan'da diğer ülkelere güncelleme yayınlanacak. Yayınlanan herhangi bir ülkenin bölge ayarlarını yapıp ve VPN'i ile deneyip güncelleme alıp alamayacağımızı göreceğiz. Bende güncellemeyi sadece karanlık mod için isteyenlerdenim.

W

wittroc

Guest
Bende Reno 2Z kullanıcısıyım. Reno 2Z için 25 Nisan'da diğer ülkelere güncelleme yayınlanacak. Yayınlanan herhangi bir ülkenin bölge ayarlarını yapıp ve VPN'i ile deneyip güncelleme alıp alamayacağımızı göreceğiz. Bende güncellemeyi sadece karanlık mod için isteyenlerdenim.
Hocam forumu aktif olarak kullanıyorsanız iletişim hâlinde olmak isterim. Kullandığımız vpn, sorun yaşarsak yaşadığımız sorunu aktarabiliriz diye düşünüyorum.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Hocam forumu aktif olarak kullanıyorsanız iletişim hâlinde olmak isterim. Kullandığımız vpn, sorun yaşarsak yaşadığımız sorunu aktarabiliriz diye düşünüyorum.
Aynen hocam bizim gibi VPN ile denemek isteyenler aldıkları sonuçları burada paylaşırlarsa iyi olur. Kim VPN kullanarak güncelleme alabilirse buraya hangi VPN'i kullandıklarını ve hangi yolları izlediklerini bizimle paylaşırlarsa memnun oluruz.

W

wittroc

Guest
Aynen hocam bizim gibi VPN ile denemek isteyenler aldıkları sonuçları burada paylaşırlarsa iyi olur. Kim VPN kullanarak güncelleme alabilirse buraya hangi VPN'i kullandıklarını ve hangi yolları izlediklerini bizimle paylaşırlarsa memnun oluruz.
Hocam ben Secure VPN ile Hollanda'dan nisan ayı güvenlik güncellemesi aldım. Os7 için VPN Ukraine indirdim, içinde Rusya da bulunuyor. Dilerseniz göz atabilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Tokatmusa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Arkadaşlar ben ukranya üzerinden VPN kullanarak yükledim hiç bir sorunda yaşamadım.ama ilerde bir sorun olursa sizlerle paylaşırım .ikinci bir telefonum olan Reno Z denemelerine devam ediyorum ama ukranya dada Z için güncelleme gelmediği için henüz yükleyemedim onada yükleme yaparsam sizlerle paylaşırım. ukranya VPN yazdığınızda ilk çıkan uygulamayı indirin ve açın ayarlardan yazılım güncelleme yapın ilk başta .027 daha sonra .035 güncellemesi gelicek en sonda 3. Olarak android 10 coloros 7 güncellemesi hepsi bu 20 dk sürmedi.yardımcı olabilmişimdir inş iyi ramazanlar olsun...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-23-19-36-36-70.jpg
    Screenshot_2020-04-23-19-36-36-70.jpg
    171.3 KB · Görüntüleme: 48