Tartışma VPN ile güncelleme alma

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar reno 2z kullanıcısıyım ben de bölgemi hem rusya hem Kazakistan yaparak ayrı ayrı vpnler ile denememe rağmen hâlâ gözükmedi ben de siz de deneyimleyip eğer olduysa hangi vpn ile oldu bizle paylaşırsanız sevinirim
Ekli dosyayı görüntüle 243Ekli dosyayı görüntüle 244Ekli dosyayı görüntüle 242
Reno 2z KULLANAN ARKADAŞLAR 25 NİSAN RUSYA TARİHİNİ UNUTMAYALİM BİRAZ SABIRLI OLMAKTA FAYDA VAR.BUNU YİNE SÖYLÜYORUM YEDEKLERİNİZİ ALMADAN HİÇBİR ŞEKİLDE BÖLGE DEĞİŞTİREREK GÜNCELLEME ALMAYA ÇALIŞMAYIN FORUMDAN ALDIĞINIZ BİLGİLERDEN DOLAYI TELEFONUNUZUN BAŞINA GELECEK ŞEYLERDEN FORUM MEÇHUL DEĞİLDİR.
Hocam Rusya ile saat farkı yok, 25 Nisan'a girmediler. Çin ile 5 saat farkı olduğundan Çin'den deneyebilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Turbo VPN ve VPNHub hariç diğer VPN'lerde Çin, Rusya, Kazakistan bulunuyor. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-24-23-09-11-37.png
    Screenshot_2020-04-24-23-09-11-37.png
    413.5 KB · Görüntüleme: 40

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kayıt olduğunuz tarihlerde Reno 2Z seçen herkesi Reno Z olarak gösteriyordu sistem. Düzelttik ancak bunlar da sadece yeni kayıt olan kullanıcılar için geçerli oldu. Bozuk sistemde kayıt olan Reno 2Z kullanıcılarını tek tek elle düzeltmemiz gerekiyor. Bize bildirilene kadar değiştiremiyoruz o yüzden. Ben sizin hesabınızı güncelledim.
Teşekkürler sağolun.