Tartışma VPN ile güncelleme alma

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Kısım kısımdan kastınız ne hocam?
OPPO güncellemeleri yollarken cihazlara seri numarasını baz alarak parça parça yolluyor. Örnek vermek gerekirse 1 ile başlayan seriler bugün, 2 ile başlayanlar haftaya, 3 ile başlayanlar iki hafta sonra gibi. Tıpkı Instagram'ın özellik getirirken belirli kesim insanların profillerine verip bazılarına vermediği sonradan yavaş yavaş herkese açtığı gibi. Verilen tarihler başlama tarihi, her cihaza Apple gibi aynı anda yollamıyorlar maalesef.

W

wittroc

Guest
Anladım yoc
OPPO güncellemeleri yollarken cihazlara seri numarasını baz alarak parça parça yolluyor. Örnek vermek gerekirse 1 ile başlayan seriler bugün, 2 ile başlayanlar haftaya, 3 ile başlayanlar iki hafta sonra gibi. Tıpkı Instagram'ın özellik getirirken belirli kesim insanların profillerine verip bazılarına vermediği sonradan yavaş yavaş herkese açtığı gibi. Verilen tarihler başlama tarihi, her cihaza Apple gibi aynı anda yollamıyorlar maalesef.
Anladım hocam. Peki belirli bir şeye göre mi veriliyor yoksa rastgele mi?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
VPN ile güncelleme başlığından koptu gibi biraz burası :) Bundan ötürü ColorOS 7 ile ilgili her şeyi konuşabilmek için bir başlık oluşturdum: Tartışma - ColorOS 7

Yukarıdaki linkten devam edebiliriz.

Spahtz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Arkadaşlar Reno2 ve RX17 Pro modelleri dışında VPN ile güncelleme almak şu an Avrupa cihazları için mümkün değil maalesef. Güncellemeyi almak için "Trial Version"a kayıt yaptırıp stabil versiyonu alıyorsunuz ancak Avrupa modelleri Trial Version muhabbetine sahip olmadıkları için şu anda Reno Z/2Z gibi telefonlara ColorOS 7 yüklememiz mümkün değil. Hatta kayıt yaptıran Reno Z sahipleri güncellemenin hata verdiğini ve yüklenmediğini söylediler.