WhatsApp veri politikasında değişikliğe gitti! İşte detaylar

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
WhatsApp sene başlarında yayınladığı veri politikası ile yeniden gündeme geldi.
Şirket sözcüsü politika için değişikliğe gidildiğini açıkladı.

Sene başından beri gündemi meşgul eden WhatsApp, yeni veri politikası ile yine gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Rekabet Kurumu tarafından açıklanan bilgilere göre, 15 Mayıs’tan itibaren kullanıma sunulan yeni veri politikası ülkemizdeki vatandaşları kapsamayacaktı.

Şirket sözcüsü tarafından açıklanan yeni bilgilere göre, WhatsApp tarafından yeni politikanın uygulanması hakkında değişikliğe gidildi.

WhatsApp veri politikasında geri adım attı

WhatsApp sözcüsü The Verge’e yaptığı açıklamada; “Şirketin yetkililer ve gizlilik uzmanlarıyla yaptığı görüşmelerin ardından yeni gizlilik politikasını kabul etmeyen kişiler için uygulamanın işlevselliğini sınırlamamaya karar verildi.” ifadelerine yer verildi.

WhatsApp, her ne kadar “Bu, süresiz olarak ilerleyen plandır.” dese de kullanıcılarını bir kez daha güncellemeyi kabul etmeye zorlama olasılığının olup olmadığı hakkında açıklama yapılmadı.

Kaynak: shiftdelete.net

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Faceboook İnstagram sayesinden alacağını alıyor zaten bu ikisini kullanıyorsan whatsapp kullansan ne kullanmazsanız ne ... Adamlar alacaklarının almışlar heleki facebookla ..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Faceboook İnstagram sayesinden alacağını alıyor zaten bu ikisini kullanıyorsan whatsapp kullansan ne kullanmazsanız ne ... Adamlar alacaklarının almışlar heleki facebookla ..
Aynen öyle sosyal medya yetiyor zaten.

En iyisi hiç kullanmamak benim gibi Facebook Instagram gibi gereksiz uygulamaları :)
Tabi bana göre gereksiz :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
face kullanmıyorum zaten :)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Whatsapp mecburende iş ve arkiler mesajlaşma falanda instagram sıkılıyorum arada resimlere bakmak için zaten modlu olan instanderi kullanıyorum..
İkisi kastım Facebook ve Instagramdan bahsetmiştim.
WhatsApp aile içi lazım yada onun gibi uygulamalar.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Bende sadece face oda malum kullandığın araç gereç le ilgili guruplar oluyor açıkçası faydası da oluyor..