Yardım WhatsApp'tan adidas ayakkabı mesajı

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Site açısından alakasız ama sormak istiyorum. Ben dün Adidas ayakkabı kadın günü ile ilgili bir şey gönderdi halam duymuşsunuzdur. Ben ilk başta tel no istedi yazdım sonra aşağıda attığım resimde ilk kodu yazdım ama ikinciyi yazmadım telefon numaramdan bigilerime erişme imkanları var mıdır sizce?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-06-15-02-17-47.jpg
    Screenshot_2021-03-06-15-02-17-47.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 19

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Site açısından alakasız ama sormak istiyorum. Ben dün Adidas ayakkabı kadın günü ile ilgili bir şey gönderdi halam duymuşsunuzdur. Ben ilk başta tel no istedi yazdım sonra aşağıda attığım resimde ilk kodu yazdım ama ikinciyi yazmadım telefon numaramdan bigilerime erişme imkanları var mıdır sizce?
Tabiki vardır

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kart numarası girmedim ama telefon numarasını girdim ardından bir kod geldi onu da girdim resimde vardı ilk kod galiba mobil ödemeyi açtırmak için ama geri kapattım
Açtırdıktan sonra mı kapattınız, kart bilgileri bağlantılı telefon numarası ilişkli olmalı,sizin tel nosu kartla bağlantısı yok sanırım

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bu tip durumlarda hiçbir şekilde numara vs. vermeyiniz. Zira ulaşabilecekleri bilgilerin haddi hesabı olmayabilir ve uzun vadede çok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Dikkatli olunuz.

Zaten verdiyseniz de daha çok dikkatli davranmaya devam edin, yapacak bir şey yok artık.

Upvote 0

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Açtırdıktan sonra mı kapattınız, kart bilgileri bağlantılı telefon numarası ilişkli olmalı,sizin tel nosu kartla bağlantısı yok sanırım
Babamın telefon numarası kartla bağlantılı şu ana kadar da bir mesaj falan da gelmedi
Mesajlar birleştirildi:

Bu tip durumlarda hiçbir şekilde numara vs. vermeyiniz. Zira ulaşabilecekleri bilgilerin haddi hesabı olmayabilir ve uzun vadede çok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Dikkatli olunuz.

Zaten verdiyseniz de daha çok dikkatli davranmaya devam edin, yapacak bir şey yok artık.
Dijital koruma paketim var fayda etmez mi
Mesajlar birleştirildi:

Dijital koruma paketim var fayda etmez mi

Upvote 0