Yardım whatsaptan yabancı numaralardan mesaj geliyor

Tülin

Yazar Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. İki keredir whatsaptan yurtdışı kaynaklı mesajlar geliyor. Başına gelen var mı?

Tülin

Yazar Üye
Üye
farklı numaralardan geldi. Birinde benimle konuşabilir misin yazıyo çeviri oldugu belli diğeri sesli mesaj ingilizce olarak merhaba şuan meşgulum diyor

Upvote 0

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bana da geçen hafta geldi. Salm yazmış. Bekledim başka bir şey yazmayınca, cevap vermeden bastim engeli. Ne uğraşıyorsun.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Operatörünüzü arayıp yurt dışı çağrı mesaj alma ve göndermeyi engelletip bu sorunu kökten çözebilirsiniz tabiki yurtdışı görüştüğünüz kişi varsa dediğim işlemi yapmayın

Upvote 0

Tülin

Yazar Üye
Üye
ıkı kere farklı telefondan gelince sormak istedim. Sesli mesajı dinlemekle sorun olmaz değil mi?:))

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
ıkı kere farklı telefondan gelince sormak istedim. Sesli mesajı dinlemekle sorun olmaz değil mi?:))
Sesli mesaj ları dinlediğinizi fark edip kötü amaçlı yazılımı atıp sesli mesaj olarak gönderirler telefona virüs bulaştırabilirsiniz dikkat edin derim engelleyin bakmayın bile içeriğine

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Çoğu kişi sana engelle demiş ben de dahil halen macera arıyorsun anlaşılan kendi bildiğini yap o zaman forumu meşgul etme

Upvote 0