Yardım Yardım lütfen

Gozdeeeakarsuu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar merhaba
Oppo reno 4 telefonum var alalı 7 ya da 8 ay olmuştur instagram indirdim hesabımda yıllardır reels yok bu ayrı bir sorun zaten dün de hareketler gitti açılmıyor bugun de netflix bağlantı sorunu veriyor diğer cihazlarım çok rahat açıyor ama ben bu sorunları kendi telefonumda nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun okumadığım forum kalmadı her yere de geri bildirim yolladım napacağım artık

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba
Oppo reno 4 telefonum var alalı 7 ya da 8 ay olmuştur instagram indirdim hesabımda yıllardır reels yok bu ayrı bir sorun zaten dün de hareketler gitti açılmıyor bugun de netflix bağlantı sorunu veriyor diğer cihazlarım çok rahat açıyor ama ben bu sorunları kendi telefonumda nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun okumadığım forum kalmadı her yere de geri bildirim yolladım napacağım artık
Merhabalar; aşagıdaki çözüm yollarını deneyiniz lütfen.

Instagram Reels neden çıkmıyor;

Reels çıkmıyor sorunu çoğunlukla yeni hesap açanların sorduğunu düşünüyoruz. Bu özelliğin ya yayına alınan videoların Remiksleme kullanılarak veya ilk videoyu yayınlarken Reels üzerinden yayınlamayı seçerek aktif edebilirsiniz.

Şimdi yukarıdaki durumun dışında çıkmama olasılıklarını yazacağız.

Bunlar değişken olabiliyor ve zamanla yenileri eklenebiliyor.

1)Yeni hesap olmasından ve video yayınlanmamasından dolayı.
Tüm bu şekildeki hesaplarda çıkmaz. İçerik paylaşımda bulununuz.

2)Kullanılan içeriklerden dolayı kısıtlanma yapılması.

Kural dışı bir şeylerin yayınlanması.
Şikayetlerden dolayı yapılan bir yaptırım olabilir.

3)Ne zamana kadar engel alındığını belirten bir mesaj yoksa ya bekleyeceksiniz ya da bildirimde bulunarak cevap almaya çalışacaksınız.

Kullanmış olduğunuz uygulamanın versiyonu çok eski veya yenisi ile sıkıntı yaşıyorsunuz.
Yeni değilse güncelleyin ve yeniyse eskilerden bir kaçına bakınız.

Çıkan bir güncellemenin problemli olması.

Mevcut uygulamalardan biriyle çakışıyor olma durumu.

4)Telefonla alakalı olan durumlar.

Sistemdeki tarihin yanlış olmasından dolayı sizi ilgili alandan atabilir.
Çalışmasında sıkıntı çıkarıyorsa, boş alanın yeterli olmaması ve diğer etkenlere bakılması gerekiyor.
Cihazdaki yazılımın çok eski veya sorunlu olması.
Ban şeklinde bir şeylerin olasılığı

Hesap kısmında yaşanan olumsuzlukların incelenmesi.
Yapılan yanlış işlem.
Kurallara uymadığınızdan aldığınız ceza içerisinde kısmi özelliklerin kullanım kısıtlaması.
Doğrulamadaki eksiklikler.
Profil alanındaki eksiklikler

Şeklinde giden bir listemiz var.

Bunlar olasılık ama çözümünde deneyecekleriniz belki işinize yarayabilir.

Netflix ile ilgili naaıl bir bağlantı sorunu yaşıyorsunuz şsterseniz Netflix müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Upvote 0

Gozdeeeakarsuu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar; aşagıdaki çözüm yollarını deneyiniz lütfen.

Instagram Reels neden çıkmıyor;

Reels çıkmıyor sorunu çoğunlukla yeni hesap açanların sorduğunu düşünüyoruz. Bu özelliğin ya yayına alınan videoların Remiksleme kullanılarak veya ilk videoyu yayınlarken Reels üzerinden yayınlamayı seçerek aktif edebilirsiniz.

Şimdi yukarıdaki durumun dışında çıkmama olasılıklarını yazacağız.

Bunlar değişken olabiliyor ve zamanla yenileri eklenebiliyor.

1)Yeni hesap olmasından ve video yayınlanmamasından dolayı.
Tüm bu şekildeki hesaplarda çıkmaz. İçerik paylaşımda bulununuz.

2)Kullanılan içeriklerden dolayı kısıtlanma yapılması.

Kural dışı bir şeylerin yayınlanması.
Şikayetlerden dolayı yapılan bir yaptırım olabilir.

3)Ne zamana kadar engel alındığını belirten bir mesaj yoksa ya bekleyeceksiniz ya da bildirimde bulunarak cevap almaya çalışacaksınız.

Kullanmış olduğunuz uygulamanın versiyonu çok eski veya yenisi ile sıkıntı yaşıyorsunuz.
Yeni değilse güncelleyin ve yeniyse eskilerden bir kaçına bakınız.

Çıkan bir güncellemenin problemli olması.

Mevcut uygulamalardan biriyle çakışıyor olma durumu.

4)Telefonla alakalı olan durumlar.

Sistemdeki tarihin yanlış olmasından dolayı sizi ilgili alandan atabilir.
Çalışmasında sıkıntı çıkarıyorsa, boş alanın yeterli olmaması ve diğer etkenlere bakılması gerekiyor.
Cihazdaki yazılımın çok eski veya sorunlu olması.
Ban şeklinde bir şeylerin olasılığı

Hesap kısmında yaşanan olumsuzlukların incelenmesi.
Yapılan yanlış işlem.
Kurallara uymadığınızdan aldığınız ceza içerisinde kısmi özelliklerin kullanım kısıtlaması.
Doğrulamadaki eksiklikler.
Profil alanındaki eksiklikler

Şeklinde giden bir listemiz var.

Bunlar olasılık ama çözümünde deneyecekleriniz belki işinize yarayabilir.

Netflix ile ilgili naaıl bir bağlantı sorunu yaşıyorsunuz şsterseniz Netflix müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.
Teşekkür ederim gerçekten ama her şeyi denedim reels nerdeyse 3 yıldır yok yani nerdeyse çıktığından beri hiç hesabıma gelmedi herhangi bir uyarı mesajı vs de almadım instagram ile iletişime geçmenin bir yolu var mı bilmiyorum fakat elimden geldiğince her yere geri bildirim yolladım artık ne olucak bilmiyorum maalesef parayla düzeltenler var fakat güvenilirlik açısından emin olmadığım bir şeye para yatırmak istemem

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim gerçekten ama her şeyi denedim reels nerdeyse 3 yıldır yok yani nerdeyse çıktığından beri hiç hesabıma gelmedi herhangi bir uyarı mesajı vs de almadım instagram ile iletişime geçmenin bir yolu var mı bilmiyorum fakat elimden geldiğince her yere geri bildirim yolladım artık ne olucak bilmiyorum maalesef parayla düzeltenler var fakat güvenilirlik açısından emin olmadığım bir şeye para yatırmak istemem
Rica ederim, Instagram mail atabilirsiniz.
Tabi güvenlik konusu önemli .

Upvote 0