Çözüldü Yardımcı olursanız sevinirim

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba hayırlı akşamlar telefonum oppo reno2z yeni farkettiğim bir durum varda opponum kendi video editleme uygulaması yüklü diye biliyorum android 11 geldiginden beri farketmedim simdi isim düştü o uygulamaya geçen gün Hard reset atmistim sıfırladım telefonu daha öncede gittimi gitmedimi bilmiyorum şuan farkettim oppomu kaldırdı yoksa silinmişmi acaba isminide unuttum uygulamanın Yardımcı Olursanız Sevinirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba hayırlı akşamlar telefonum oppo reno2z yeni farkettiğim bir durum varda opponum kendi video editleme uygulaması yüklü diye biliyorum android 11 geldiginden beri farketmedim simdi isim düştü o uygulamaya geçen gün Hard reset atmistim sıfırladım telefonu daha öncede gittimi gitmedimi bilmiyorum şuan farkettim oppomu kaldırdı yoksa silinmişmi acaba isminide unuttum uygulamanın Yardımcı Olursanız Sevinirim
Merhabalar; soolop dan söz ediyorsunuz sanırım

Buyrun buradan ulaşabilirsiniz;

Upvote 0
Çözüm

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet sooloptu teşekkürler sağolun bilgi verebilirmisiniz acaba elif hanım kendimi silinmis yoksa oppomu kaldırdı

Upvote 0

Eray1881

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Sonuçta bilmediğim bir siteden apksini indirdim kurdum yani problem olurmu dedim terslenecek birsey demedim
O site güvenli bir çok şeyimi oradan indiriyordum ve hard reset uygulama sistem uygulamasıysa silmez coloros 11 de de bu uygulama bulunmuyor Android 10 un üstüne android 11 kurarsanız gitmez yalnızca android 11 de o uygulama sistem uygulaması değilse gider çünkü evde Coloros 11 ile çıkan 2 telefon (A74 ve reno 4 pro) var ikisinde de dediğiniz uygulama bulunmuyor

Upvote 0