• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Yeni Call of Duty oyununun adı sızdırıldı

sharK

İrem
Yetkili
Süper Moderatör
Mesajlar
719
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
call-of-duty-oyununun-adi-sizdirildi-main.jpg

Savaş oyunları denince akla ilk gelen seri Call of Duty oluyor, serinin yeni oyunu uzun süredir bekleniyordu. Black Ops serisinin merakla beklenen beşinci oyununun adı sızdırıldı. Resmi bir açıklama yapılmamış olsa da sızdıran kaynağın güvenilirliği dolayısıyla çoğu kişi bu adın doğruluğuna kesin gözüyle bakıyor. İddialara göre bu yıl piyasaya sürülmesini beklediğimiz oyunun adı “Cold War” olacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni oyunun adı olabilir
Bu yılın merakla beklenen oyunlarından bir tanesi de şüphesiz beşinci Black Ops oyunu diyebiliriz. Sızdırıya sahiplik eden EuroGamer adlı internet sitesi iddiaya göre bir Activision çalışanıyla iletişime geçiyor ve ismini vermeyen çalışan, yeni oyunun adını “Cold War” olarak açıklıyor.

Soğuk Savaş” olarak çevirebileceğimiz yeni oyunun adıyla ilgili kesin bir bilgi bulunmasa da kaynak oldukça sağlam. Oyunun geliştiricisi Treyarch’ın eski savaş hikayelerini anlatmak yönünde planları olduğunu biliyorduk. Bu da soğuk savaş oyununun olma ihtimalini güçlendiriyor.

Call of Duty Black Ops serisinin ilk oyunu 1960 yılında geçiyordu, ikinci oyunla tarihler geleceğe alındığında hikayede bir boşluk oluştu. Bu boşluğun Cold War oyunuyla tamamlanacağı düşünülüyor. Hatırlatmakta fayda var ki oyunla ilgili bilgiler kesinlik kazanmış değil, oldukça güvenilir bilgiler olsa da resmi açıklamayı beklemekte fayda var.
Yeni oyunun 2020 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği öngörülüyor.

Kaynak

 
Reklam
Son düzenleme:

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
1,462
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Cod oyunlarının hikayelerinin oynanış süreleri pek uzun değil bana göre bir oturuşta bitirilecek cinsten.
Ben uzun buluyorum hocam. Genelde oyunlarda görev yapmayan birisiyim, COD buna dayalı olduğundan bana uzun geliyor. :( Yine de uzunluktan çok sinematik sahnelerin etkisi büyük.
 
Üst