YENİ YIL

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
2024 yılının herkese sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun. Forum ekibi de Türkiye'yi terk etti herhalde

oppoturkiye

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Cihaz
Diğer
Sevgili Oppo Türkiye Ailesi,

Yılın bu özel anında, tüm kalbimle size en içten ve en samimi yeni yıl dileklerimi iletiyorum. Yeni bir başlangıcın eşiğinde olduğumuz bu günlerde, geçmişin öğretilerini hatırlayarak ve geleceğe umutla bakarak bir araya gelmek, birlik ve beraberlik içinde olmak, benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Yeni yıl, yeni umutlar demektir. Geçmişin yükünü bırakıp, geleceğe umut dolu bir bakışla adım atmak, yeni başarılar ve heyecan verici projelerle dolu bir yıl geçirmek dileğiyle. Teknolojiye olan tutkumuz ve yeniliklere olan inancımızla, sizi her geçen gün daha da memnun etmek adına çalışmaya devam edeceğiz.

2023 yılı, birlikte daha fazla güzellik, sağlık, başarı ve sevgi getirsin. Hep birlikte daha güçlü, daha başarılı ve daha mutlu bir geleceğe doğru yürüyelim. Sizlere ve sevdiklerinize, Oppo Türkiye ailesi adına en içten dileklerimi sunuyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yeni yıl geçirmenizi diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Son düzenleme:

madysn

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Mutlu yıllar, aileniz ve dostlarınızla nice senelere