İpucu YoungOs Teması

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Color Os 12.1, Tema Mağazası 9.3 sürümünde denenmiştir. Virüs taraması yapılmıştır. Tema da süre sınırı yoktur.

Temayı Uygulamak İçin;
İlk kez deneyecekler
için, İlk olarak tema mağazasından Initial Heart temasını arayıp bulalım ve uygulayalım. İkonlar değişmez ise ayarlardan kişiselleştirmeyi açıp temayı seçip Initial Heart temasını açıp aşağıda sadece ikonlar seçili olacak şekilde uygulayalım.
(Initial Heart teması örnek olarak seçilmiştir)
ikonlar değiştikten sonra aşağıdaki adımları yapabilirsiniz.

1- Aşağıdan indirdiğimiz tema dosyasının üzerine basılı tutarak gönder diyoruz. Tema mağazasını seçiyoruz.
2-Dene seçeneği ile temayı uyguluyoruz. Burada dene seçeneğini bir kaç kez deneyebiliriz.
3-Tema uygulanacak ancak ikonlar değişmeyecektir. Bunun içinde karanlık modu açıksa kapatalım, kapalı ise açalım.
4-İkonlar yine değişmez ise ayarları açıp kişiselleştirmeden temayı seçelim. YoungOs temasını uygulayalım.
5-İkonlar değişmez ise tekrardan karanlık modu açalım ya da kapatalım değişecektir.

Not: Kilit ekranı duvar kağıdını değiştirirseniz, kilit ekranı orijinal temaya dönecektir. Sadece kilit ekranı.

Screenshot_2022-11-30-22-35-30-99_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
Screenshot_2022-11-30-22-35-34-18_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
Screenshot_2022-11-30-22-35-37-03_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
Screenshot_2022-11-30-22-35-40-33_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg

abdullah sengun

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Color Os 12.1, Tema Mağazası 9.3 sürümünde denenmiştir. Virüs taraması yapılmıştır. Tema da süre sınırı yoktur.

Temayı Uygulamak İçin;
İlk kez deneyecekler
için, İlk olarak tema mağazasından Initial Heart temasını arayıp bulalım ve uygulayalım. İkonlar değişmez ise ayarlardan kişiselleştirmeyi açıp temayı seçip Initial Heart temasını açıp aşağıda sadece ikonlar seçili olacak şekilde uygulayalım.
(Initial Heart teması örnek olarak seçilmiştir)
ikonlar değiştikten sonra aşağıdaki adımları yapabilirsiniz.

1- Aşağıdan indirdiğimiz tema dosyasının üzerine basılı tutarak gönder diyoruz. Tema mağazasını seçiyoruz.
2-Dene seçeneği ile temayı uyguluyoruz. Burada dene seçeneğini bir kaç kez deneyebiliriz.
3-Tema uygulanacak ancak ikonlar değişmeyecektir. Bunun içinde karanlık modu açıksa kapatalım, kapalı ise açalım.
4-İkonlar yine değişmez ise ayarları açıp kişiselleştirmeden temayı seçelim. YoungOs temasını uygulayalım.
5-İkonlar değişmez ise tekrardan karanlık modu açalım ya da kapatalım değişecektir.

Not: Kilit ekranı duvar kağıdını değiştirirseniz, kilit ekranı orijinal temaya dönecektir. Sadece kilit ekranı.

Ekli dosyayı görüntüle 4955Ekli dosyayı görüntüle 4956Ekli dosyayı görüntüle 4957Ekli dosyayı görüntüle 4958

Ben çince programı kullanıyorum yer yer ingilizce ama çevirici ile istediğim temanın adını çince ye çevirip aratıyorum kullanıyorum.temalarda süre sınırı işlemiyor, ikon çalışmıyor harici ikon paketi indirdin mi tamam.

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben çince programı kullanıyorum yer yer ingilizce ama çevirici ile istediğim temanın adını çince ye çevirip aratıyorum kullanıyorum.temalarda süre sınırı işlemiyor, ikon çalışmıyor harici ikon paketi indirdin mi tamam.
Niye uğraşıyorsunuz ki, bölgeyi Hindistan ya da Endonezya yapıp istediğin temayı indir. Sonra bölgeyi yine Türkiye yap. Yukarıda ki yöntemle temayı uygula. İkonlar da değişiyor çalışıyor. Süre sınırı zaten yok.

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Bu konuda detaylı anlatım mevcut inceleme yapabilirsiniz

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Elinize sağlık. Gayet güzel ve orjinal bir tema. Ben yükledim. Yalnız deneme diyor ve 5 dakika süre veriyor.

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Cihaz ve sürüm nedir sizin, belki ondan fark ediyordur. Ben 1 aydır kullanıyorum. Dediğim gibi süre sınırı yok. Konuda detaylı anlatım var.
ColorOS 11, A9 2020, belki gözden kaçırdığım bir şey vardır. Temayı indirdim. Zip uzantısını sildim. Tema mağazasına gönderdim. Deneme çıktı. Uygula dedim. 5 dakika sonra süresi doldu diye uyarı veriyor. Bende değiştirmek zorunda kalıyorum. Yapmam gereken extra bir şey var mı?
Screenshot_2022-12-01-10-31-06-63_385f965023afd5eec70f381882d868cd.jpg

Son düzenleme:

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
ColorOS 11, A9 2020, belki gözden kaçırdığım bir şey vardır. Temayı indirdim. Zip uzantısını sildim. Tema mağazasına gönderdim. Deneme çıktı. Uygula dedim. 5 dakika sonra süresi doldu diye uyarı veriyor. Bende değiştirmek zorunda kalıyorum. Yapmam gereken extra bir şey var mı?Ekli dosyayı görüntüle 4959
Anladim hocam, benim cihaz Reno 5 lite ColorOs 12.1 Andorid 12. Ondan kaynaklı olabilir. Bende deneme süresi yok. 5 dk lik deneme süresini aşmak için bazı yöntemler vardı. Onları deneyebilirsiniz.