• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

YouTube Müzik artık Android ile birlikte yüklü gelecek

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,297
Çözümler
15
Puanları
28,350
Oppo Portal Özel Haber
Google’ın açıkladığı bilgiye göre Android cihazlar, önceden yüklenmiş olan YouTube Müzik uygulamasıyla birlikte gelecek.

Haberimiz: https://portal.oppoturkiye.org/youtube-muzik-uygulamasi-android-ile-birlikte-kurulu-gelecek-93319/

Google’ın yayınladığı açıklama şu şekilde;

YouTube’un Müzik uygulaması, yeni bir şarkı, bulması zor veya kaçırılmayacak bir müzik videosu olsun, müzik dünyasının tamamı için kişisel rehberinizdir. Android telefonlardaki müzik hayranları, Pixel serisi de dahil olmak üzere Android 10 (ve Android 9) ile başlatılan tüm yeni cihazlara yüklenecek olan YouTube Müziğinin sihrini kolayca açabilir.

Android cihazlardaki müzik dinleyicileri artık go-track’lerini yayınlamaktan ve yeni müzikler keşfetmekten sadece birkaç adım ötede. Spor salonundan arabaya, çalışmaya – hepsi burada, arka cebinizde. Resmi şarkıları, albümleri ve çalma listelerini, müzik videolarını, remixleri, canlı performansları, bulunması zor müzikleri ve daha fazlasını keşfedin. Ruh haliniz ne olursa olsun..

Yeni cihazınızı başlattıktan sonra, sadece YouTube Müzik simgesini arayın ve dinlemeye başlayın! Henüz Android 10’unuz yoksa, stres atmayın; uygulamayı almak için Google Play Store’u ziyaret edin.

Uygulamaya ek olarak, Android 10, Akıllı Yanıtlama’da önerilen eylemler, gelişmiş Dijital Refah araçları, Karanlık tema ve çok daha fazlası gibi yeni özellikler getiriyor. Yeni Android 10 cihazlarına sahip Google Play Müzik dinleyicileri, Google Play Müzik uygulamasını indirerek ve hesaplarına giriş yaparak keyfini çıkarmaya devam edebilir.
 
Reklam
Üst