Çözüldü Android 11 güncellemesi aldım telefonum ısınıyor.

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba;
Oppo Reno 4 lite Cihazım Yaklaşık 1.5 Aylık Cihaz Android 10 İle Aldığım Günden Beri Kullanıyordum Takı Android 11 Güncellemesi Gelmemişti Ve Oppo İle Görüşüp Güncelleme Gelmediğini Söyledim Onlarda Bana Mail yolu ile 3.08GB boyutunda güncelleme gönderdiler kurulumu yaptım ilk 1-2 gün hiç bir sorun yoktu ve daha sonra cihaz hiç bir işlem yapmadığım halde aşırı ısınmaya ve herkesde olduğu gibi pil tüketimi sorunu vermeye başladı bende istemedim güncellemeyi yapmayı ama mahlesef yaptık dün Oppo Türkiye ekibi ile görüşme sonrası cihazı servise getirin dedi daha 1.5 aylık cihaz servise götürmek pek mantıklı gelmiyor ama mecburen götürücem bu sorunlari yaşıyan var mı acaba ?

karanfil

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Screenshot_2021-02-21-02-01-30-74.jpg

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tabiki iyileştirme güncellemeleri bunlar.

Upvote 0

karanfil

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben yüklemeden korkuyorum daha önce arkadaş yükledi telefon çok ısınıyor ve batarya çabuk bitiyor dedi ve bu yüzden de korkuyorum. Daha önce LG kullanıyordum bu yüzden basım çok yandı.
Mesajlar birleştirildi:

Ben yüklemeden korkuyorum daha önce arkadaş yükledi telefon çok ısınıyor ve batarya çabuk bitiyor dedi ve bu yüzden de korkuyorum. Daha önce LG kullanıyordum bu yüzden basım çok yandı.
Olası bir hatada Android 10 a geri yükleme şansım varmı peki

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Olası bir hatada Android 10 a geri yükleme şansım varmı peki
Maalesef yok ama ne hatası olabilir ki.

Upvote 0