Coloros 11 ve Android 11 güncellemesi sorunları çözümleri

tolgayildiz100

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
selam arkadaşlar bende güncellemeyi yükledim ama 2 sorunla karşılaştım 1.si telefonda küçük küçük kasılmalar meydana geliyo bildirim çekmecesi takılıyor 2.ncisi de always on ekranın ışış düşük yanıyo önceki sürümde daha canlıydı güneş altında hiç belli olmuyo takılmalar düzelirmi yoksa bi resetmi atmalıyım ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hard reset ne oluyor.Fabrika ayarlarını kast etmiştim
Hard reset telin ilk günkü haline döner tüm bilgiler silinir yedek almanız gerekir resim müzik vb..
eğer bilen biri yapmazsa sıkıntı çıkabilir sorumluluk size aittir
Mesajlar birleştirildi:

selam arkadaşlar bende güncellemeyi yükledim ama 2 sorunla karşılaştım 1.si telefonda küçük küçük kasılmalar meydana geliyo bildirim çekmecesi takılıyor 2.ncisi de always on ekranın ışış düşük yanıyo önceki sürümde daha canlıydı güneş altında hiç belli olmuyo takılmalar düzelirmi yoksa bi resetmi atmalıyım ?
Gelecek iyileştirmeler düzeliceğini düşünüyorum daha yeni bir güncelleme sonuçta bekleyin isterseniz aizin için büyük bir sorun değilse.

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hard reset telin ilk günkü haline döner tüm bilgiler silinir yedek almanız gerekir resim müzik vb..
eğer bilen biri yapmazsa sıkıntı çıkabilir sorumluluk size aittir
Mesajlar birleştirildi:

Gelecek iyileştirmeler düzeliceğini düşünüyorum daha yeni bir güncelleme sonuçta bekleyin isterseniz aizin için büyük bir sorun değilse.
Hard reset nasıl atılır YouTube'dan bulabilir miyim acaba

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-13-22-33-16-65.jpg
    Screenshot_2020-09-13-22-33-16-65.jpg
    227.8 KB · Görüntüleme: 20